PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622318}
5,6 103 048
ocen
5,6 10 1 103048
4,8 26
ocen krytyków
Noe: Wybrany przez Boga
powrót do forum filmu Noe: Wybrany przez Boga

że nawet Russel Crowe może wdepnąć w g.... za pieniądze

ocenił(a) film na 5
Doom123123

Russel Crowe już nie raz udowodnił że dla pieniędzy jest w stanie wiele zrobić. Spasł się i zestarzał od czasów Gladiatora a życie w luksusach przyzwyczaja. Przykład http://www.filmweb.pl/film/Cz%C5%82owiek+o+%C5%BCelaznych+pi%C4%99%C5%9Bciach-20 12-487409 choć sam film niczego sobie jak ktoś lubi taki rodzaj kina.

ocenił(a) film na 5
deltabox3

Od rana przy kawie takie teksty?! ;) Zasiadłam tu aby po nocnym seansie kontemplować, zastanawiać się nad sensem "dzieła" a Ty mi tutaj takie linki podsyłasz! Powiem tak, nie ogarniam tego filmu, nieważne, że reżyser czerpał z mitologii hebrajskiej, że bohater ratuje dobry świat, bowiem nie zgadzam na tak przedstawiany obraz. Film przywodzi mi na myśl pomieszanie transformerów z walkami gangów etc. Sama historia, uważam piękna, ciekawa. Ukazany człowiek zwykły ze zwykła rodziną, nie taki uduchowiony tylko przyziemny ze wszystkimi przywarami, ale... jest jedno ale, coś mi w tym filmie nie pasuje, opowieść nie porywa, jest poprawna i ja się bardzo zawiodłam oglądając ów film. Z szacunku do Russela dotrwałam do końca!

ocenił(a) film na 1
Doom123123

Niestety prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones