film

Noelle

2019
1h 40m
5,9 1 688
ocen
5,9 10 1 1688
Córka Świętego Mikołaja dowiaduje się, że musi przejąć rodzinny interes. Zobacz pełny opis
Noelle zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Noelle
Zwiastun nr 1
nr 1 2019-08-26T10:07:05 https://fwcdn.pl/webv/11/42/51142/thumbnail.51142.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/253/838753/noelle_official_trailer_disney__streaming_november_12.vp9.720p.webm

Córka Krisa Kringle'a uwielbia radosną atmosferę Gwiazdki, ale żałuje, że nie może robić czegoś „więcej”, jak jej ukochany brat Nick, który w te święta zastąpi zmarłego ojca. Nick ćwiczy, żeby zostać Świętym Mikołajem, ale nie idzie mu najlepiej. Rozbija sanie. Nie potrafi odróżnić dziecka niegrzecznego od grzecznego. Nie rozumie żadnegoCórka Krisa Kringle'a uwielbia radosną atmosferę Gwiazdki, ale żałuje, że nie może robić czegoś „więcej”, jak jej ukochany brat Nick, który w te święta zastąpi zmarłego ojca. Nick ćwiczy, żeby zostać Świętym Mikołajem, ale nie idzie mu najlepiej. Rozbija sanie. Nie potrafi odróżnić dziecka niegrzecznego od grzecznego. Nie rozumie żadnego języka poza własnym. Rzeczy, które Świętemu Mikołajowi powinny przychodzić w naturalny sposób, dla Nicka są niestety nieosiągalne. Kiedy Nick pod ciążącą nad nim presją ma się rozpaść jak piernikowe ciastko, Noelle sugeruje, żeby zrobił sobie przerwę, wyjechał i się uspokoił… ale Nick nie wraca. Jego nagłe zniknięcie wprowadza na biegunie północnym chaos, więc pani Kringle musi wkroczyć do akcji i powściągnąć zapędy nowoczesnego zastępcy Świętego Mikołaja, kuzyna Gabe'a. Tymczasem Noelle i Polly, zgryźliwa, ale życzliwa niania, kradną sanie i renifery i ruszają na poszukiwanie Nicka, żeby przywieźć go na czas.

dystrybucja
Disney+
studio
Walt Disney Pictures
tytuł oryg.
Noelle
inne tytuły
Nicole (tytuł roboczy) USA
więcej
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Vancouver i Whistler (Kanada), a także Woodstock (Georgia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Świąteczny klimat

ocenił(a) film na 6

Film jest bardzo przyjemny, trochę przewidywalny ale czy nie takie są filmy o świętach.? Anna w roli głównej świetna, reszta też dobrze sobie radzi. Idealny aby wpaść w świąteczny nastrój.

Córka Świętego Mikołaja dowiaduje się, że jest bękartem. Postanawia dowiedzieć się, kto maczał w tej sprawie interes.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones