PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488647}
6,8 222
oceny
6,8 10 1 222
Norman
powrót do forum filmu Norman

Genialny.

ocenił(a) film na 9

Nic dziwnego, że za oceanem film zyskał tak dobre recenzje i był nominowany do wielu
prestiżowych nagród. To najlepszy film z głównym motywem choroby nowotworowej, jaki
kiedykolwiek widziałem. Doskonale pokazuje mechanizm obronny nastolatka, który musi
mierzyć się z wyniszczającą chorobą ojca.

Wszystkim polecam ten film. Niestety, nie można go legalnie obejrzeć w Polsce. Dystrybutorzy
swoim działaniem zmuszają nas do łamania prawa, bo niewytłumaczalny jest fakt ignorowania
tak dobrej pozycji. Film można obejrzeć tylko w angielskiej wersji językowej, a wisi on jeszcze
na najpopularniejszym szwedzkim serwisie z filmami (Zatoka...).

Pozdrawiam
longer1231

ocenił(a) film na 8
longer1231

Film naprawdę dobry - bezsprzecznie. Jednakże nie udało mi się pojąć emocjonalnego sensu działań gł. bohatera bowiem można je rozumieć różnie. Spoilery! 1. Pragnie odzwierciedlić i pokazać innym (głównie poprzez własny film) zmagania człowieka z chorobą. 2. Robi to z głupoty, przypadkiem. 3. Lub dla własnej korzyści czyli pozyskania empatii innych osób w tym nawet kosztem ojca. Sens całej farsy jest dla mnie niejasny. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
Rajmund_Niecki

Obstawiałbym wymieniony przez Ciebie powód nr 3 :)

longer1231

Dzięki za napisy! :-)

super_user

nie ma za co... :)

Brejkor

Katanka a w dziób chcesz? :D

ocenił(a) film na 9
super_user

Proszę uprzejmie :)

ocenił(a) film na 8
longer1231

Zgadzam się, dobry film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones