PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30700}

Nosferatu - symfonia grozy

Nosferatu, eine Symphonie des Grauens
7,7 33 885
ocen
7,7 10 1 33885
7,9 25
ocen krytyków
Nosferatu symfonia grozy
powrót do forum filmu Nosferatu - symfonia grozy

dobra, dam 10/10 za..

ocenił(a) film na 10

to, że nie źle sie posrałem przy tym filmie. Scena gdy wchodzi w te drzwi.... tego sie nie da
zapomnieć. Może przesadziłem z tą 10, ale niech bedzie. Jedyny horror jaki mnie
przestraszył. To pewnie dlatego ze jest niemy i ze ma psychodeliczny podkład w niektórych
momentach :D . Ja mam akurat na ten film słabe nerwy. Ci co sie boją na filmie typu Ring,
to niech lepiej tego nie włączają.......

ocenił(a) film na 10
Kenzown

I słusznie dałeś, innej oceny niż 10/10 też sobie nie wyobrażam. to wielkie kino. Dzisiaj już arcydzieło klasyki.

ocenił(a) film na 9
Kenzown

Jak miałem kilka lat to tuz przed dobranocką na jedynce leciała zapowiedź jakiegos programu poświęconego filmom. W zajawce puszczono fragment jak Jonathon ucieka przed Orlokiem a ten za nim i przechodzi przez te drzwi. Przez lata miałem potem koszmary z Orlokiem w roli głównej. Jak zostawałem sam na noc to byłem pewny że przyjdzie po mnie i barykadowałem drzwi od pokoju ;) Nawet Krueger nie zrył mi tak psychy co ta krótka scena.

ocenił(a) film na 10
zarptak

Po raz pierwszy oglądałem go w czasach czarno-białej telewizji. Tj. w latach 70-tych XX wieku, ten film budził we mnie uczucie strachu. Nigdy już później nie oglądałem tak dobrego filmu o wampirach. To najlepszy film w historii kina z tego gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones