PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618929}

O czym wiedziała Maisie

What Maisie Knew
7,2 6 988
ocen
7,2 10 1 6988
6,5 8
ocen krytyków
O czym wiedziała Maisie
powrót do forum filmu O czym wiedziała Maisie

Film chciałam obejrzeć ze względu na tematykę.Bardzo dobrze oddaje dramat dziecka w obliczu
rozstania rodziców, którzy przy okazji są zupełnie nieodpowiedzialnymi osobami.Jednak obawiam się,
że w rzeczywistości nie byłoby miejsca na tyle pozytywnych zwrotów akcji, jakie wystąpiły w tym
filmie.Na końcu mamy idyllę, ale szczerze powiedziawszy wątpię, by w naszych realiach było stać
nianię i barmana na to, by rzucić wszystko, wydać pieniądze na kupno domu nad morzem i poświęcać
dziecku cały swój czas.To tylko film ok, ale przyznajmy to, nawet przy największych chęciach nie
jesteśmy czasem w stanie poświęcić bliskim tyle czasu, ile chcielibyśmy, właśnie ze względu na obowiązki.Nie
bronię tym samym filmowych rodziców, bo byli po prostu egoistami, ale obawiam się, że w realu
byłaby mała szansa na tak pozytywny happy end.Niemniej jednak film jest wzruszający, z bardzo
dobrą grą aktorską, byłam pod wrażeniem małej aktorki :) Warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 7
WannabeBliss

Zgadzam się, że trochę bajkowy :) Jednak w filmie nie ma nic powiedziane, że kupili ten dom nad morzem - jest tabliczka "na sprzedaż" ale Margo mówi, że należy on do jej kuzyna. Jak matka wróciła z trasy pewnie musieli wrócić do NY. Nie wspominając już o czymś tak przyziemnym jak szkoła ;)

ocenił(a) film na 7
AbbyS

Racja ;)

WannabeBliss

Zgadzam sie, zakonczenie troche jak z bajki, szczerze mowiac spodziewalam sie, ze ktorys z rodzicow wparuje do tego domku z policja i przerzucanie dziecka zacznie sie od nowa. Wydaje mi sie malo prawdopodobne by para mlodych ludzi ktorzy dopiero zaczeli byc razem zechcieli sie zajac cudzym dzieckiem, nawet jesli byli w pewnym stopniu z nim emocjonalnie zwiazani. Moze nie doceniam ludzi.

Smutny film. Z niedowierzaniem patrzylam na zachowanie rodzicow Maisie, nie pojmuje jak mozna byc takim zaslepionym egoista i kompletnie nie liczyc sie z uczuciami dziecka, a juz kompletnie zaszokowala mnie scena gdy matka podrzuca dziecko do knajpy i nawet nie sprawdza, czy jest tam jej byly facet i czy moze zajac sie jej dzieckiem, (pomijajac juz sam pomysl by dziecko spedzalo noc przy barze), tylko czeka az corka wejdzie do srodka, po czym znika. Cala ta historia mogla byc duzo bardziej dramatyczna, dziewczynke mogl porwac jakis pedofil czy cpun, mogla po prostu stamtad wyjsc i wpasc pod samochod...

Dobra gra aktorska, uwielbiam Julianne Moore ale w tym filmie po prostu nie moglam na nia patrzec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones