PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694057}

O koniach i ludziach

Hross í oss
6,7 1 585
ocen
6,7 10 1 1585
O koniach i ludziach
powrót do forum filmu O koniach i ludziach

Film poruszający; ludzie mówią tutaj w różnych językach; słychać nawet hiszpański, a głównie szwedzki.
Ludzie wypadają jak popaprańcy! Główne role odgrywają konie, albo dokładniej koniki północy; małe, wytrzymałe i silne. Główny bohater morduje klacz z zazdrości, trudno to ogarnąć! Szok!

aann_3

Witam, film dobry, nawet bardzo. Chce jednak Cie poprawić. W filmie posługują się językiem islandzkim nie szwedzkim. Film jest nakręcony na Islandii przez islandzkiego reżysera.

aann_3

Warto by było uprzedzić, zanim się zdradzi fabułę filmu, domyślam się, że w tym przypadku był to dość ważny element. Nie wszyscy już oglądali. Dzięki.

olimp_hia

Bez obaw... nie przeszkodzi to w oglądaniu filmu. Tym bardziej, że to nie było z zazdrości tylko ze wstydu. Gość został upokorzony na oczach całej społeczności... Ale bez obaw... Ja też nie zdradzam więcej niż jest na plakacie filmu. :)

Tom__Tom

Może uczucie upokorzenia przeważa, ale co to za ludzie skoro zwierze może ich upokorzyć? Zwierzęta kierują się instynktem, zwłaszcza w tej sytuacji, klacz musiała mieć ruję, inaczej nie stałaby ... tak spokojnie.

olimp_hia

Wybacz, nie pomyślałam, tu nie chodzi o fabułę, film składa się z fragmentów.

aann_3

Mam nadzieję, że to, co tu przeczytałam, nie wpłynie na oglądanie filmu, ale w przyszłości muszę być chyba ostrożniejsza w czytaniu komentarzy. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones