PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813627}
6,8 12 901
ocen
6,8 10 1 12901
O psie, który wrócił do domu
powrót do forum filmu O psie, który wrócił do domu

Skad ta ocena?

ocenił(a) film na 4

Myslalem, ze ten film bedzie mial 5 gwiazdek, a tu prawie 7? Skad taka ocena? Film, przynajmniej dla mnie, nie mial zadnych dobrych momentow. Glos podkladany Belli byl tak okropny, ze ledwo moglem tego sluchac, gra aktorska bohaterow tez nie porywala, bezdomne psy wracajace do swoich wlascicieli po polowaniu na jedzenie w smietnikach - co to mialo byc? Czego to mialo uczyc dzieci? Wypuszczaj psa, niech zre gowno z kubla i wraca do domu przy okazji mozliwe, ze jebnie go samochod, ale to nic? To tylko pies?
Pary gejowskiej w takich filmach jeszcze nie widzialem, wiec w sumie przyjemna odmiana. Ogladalem z mlodszym bratem i ku zdziwieniu niektorych, SZOK, nie stal sie nagle gejem.
Ten film nie jest ani dla starszych, bo jest nudny ani dla dzieci, bo jest... nudny.

ocenił(a) film na 4
Damiann17

Film głupi. Ocena znacznie zawyżona.

slawex1983

głupi jesteś ty i widać że nie znasz się na dobrych filmach,takich debili jak ty powinni odrazu eliminować na stosie

ocenił(a) film na 4
Weronka90

Ratujmy psy - za wszelką cenę! A ludzi, którym nie podobał się ten głupi, banalny fim - no cóż pozabijajmy? Coś tu jest nie tak Weronka. Chyba czas na specjaliste.

slawex1983

Więcej szacunku do mądrych filmów a ludzie będą żyli w zgodzie

ocenił(a) film na 4
Weronka90

Ty oglądssz głupie filmy i myślisz, że są mądre. Do tego chcesz zabijać ludzi. Zastosuj się do swoich rad i obejrzyj coś wartościowego - nie wywrotowego.

Damiann17

widać brak szacunku do zwierząt i oby karma do Ciebie wróciła,bo nikt nie potrzebuje człowieka bez duszy,serca nie znającego się na dobrym kinie.Nie oglądaj i nie krytykuj a nudy i zapewne bez mózgu i jaj jesteś TY

ocenił(a) film na 4
Weronka90

Pisalem to 2 lata temu i swojego zdania nie zmienilem o tych filmie. Nie interesuje mnie Twoje zdanie, wazne, ze mam swoje o tej produkcji ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones