PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=173999}

Oaza

Oasiseu
7,8 1,3 tys. ocen
7,8 10 1 1322
8,3 11 krytyków
Oaza
powrót do forum filmu Oaza

Lekkie rozczarowanie

ocenił(a) film na 6

Temat trudny, i rzekłbym niesmaczny, a może raczej niecodzienny, ale sam temat w ani jednym procencie nie wpłynął na moją ocenę. Jako melodramat ten film jest po prostu slaby, nie dostarczył mi absolutnie żadnych emocji. Zazwyczaj melodramaty kończą się tak, On/a umiera, bądź nikt nie umiera, a z rzadka oboje. W tym filmie podobała bardzo mi się to że widz miał duże pole do manewru, próbując odgadnąć zakończenie. Niestety jako całość film jest taki sobie, a to że jest trudny temat nie znaczy że od razu trzeba oceniać film na 10, a widzę że co to niektóre osoby tak właśnie robią pomimo że nie potrafią z argumentować swojego zachwytu tym filmem, heh... 6/10.

ocenił(a) film na 10
D3Mania

Niesmaczny to ty jesteś, wuju dobra rada.

ocenił(a) film na 7
D3Mania

Temat nie jest trudny. Porywają delikatne detale oraz paradoks intencji i czynów. Według mnie zdecydownie nie szokuje, lecz razem z rozwojem sytuacji zaczyna uroczo rozbawiać.

ocenił(a) film na 7
D3Mania

"Zazwyczaj melodramaty kończą się tak, On/a umiera, bądź nikt nie umiera, a z rzadka oboje."
No to tutaj melodramat zakończył się tak, że nikt nie umiera, więc wszystko w porządku.

ocenił(a) film na 9
D3Mania

Ależ spłaszczenie ...jestem zatem ciekawa jaki dramat zrobił na ciebie wrażenie.
No i życzę ci dużo zdrowia :)

ocenił(a) film na 6
utopia27wawa

Oh pisałem to 7 lat temu, tyle to już czasu minęło :D. W tamtym okresie pochłaniałem w ilościach hurtowych koreańskie dramaty, i "Oaza: nie zrobiła na mnie wrażenia, tyle pamiętam xP. Ciekawe jakbym ocenił ten film po tylu latach...