PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 920
ocen
5,2 10 1 44920
3,9 11
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

Cos mi sie wydaje, ze ten film bedzie jeszcze gorszy od avp1. Wedlug mnie zarowno aliena jak i predatora powinni krecic jako osobne filmy. Obie serie sa kultowe, maja niesamowity klimat. Teraz mimo, ze mamy rok 2006 producenci nie potrafia stworzyc takiego klimatu:/ W filmach daja za duzo akcji zamiast napietej atmosfery i za duzo efektow komputerowych. Nie wiem jakie jest wasze zdanie ale mysle, ze efekty komputerowe w filmach, ktore maja straszyc nie dorastaja do piet "efektom" z lat 80.

Breadfan

just have a little faith....co do dobroci twórców :)

ocenił(a) film na 1
Breadfan

Chłopie..czego ty właściwie wymagasz? kolejnego Thrilleru SF? Przecież od początku wiadomo było że film jest ustawiony tylko na akcję i nawalankę ( wcale dużo tego tam nie ma, więc nie przesadzajmy ) Jeśli chodzi o klimat t o wg mnie wyszli jakoś z tego obronną ręką.
Jeśli chodzi o efekty, no to tutaj ci się nie dziwię, ale wiadomo jest że jak ustanowiony zostanie jakiś kanon, to trudno dziś poszczycić się indywidualizmem, nie narażając się na głosy sprzeciwu ze strony większości widowni..zwłaszcza tej młodszej..( swoją drogą film powinien mieć trochę krwi )

ocenił(a) film na 5
Breadfan

wydaje mi się że w tym filmie nie ma tego, co było w oddzielnych seriach Obcy i Predator. Tu jest całkiem inna fabuła, a więc i klimat filmu musiał być inny. Natomiast gdyby powstał Obcy 5, myślę że wrócono by do stałego, dobrego schematu budowania mrocznej atmosfery i wspaniałego klimatu. tak samo i z perdatorem

ocenił(a) film na 2
Jeordie_White

Co do efektów to masz 100% racji. Dużo bardziej przeraża obciekający śluzem kostium obcego z pierwszej części niż komputerowo wygenerowany Alien z części 4. Z drugiej strony to i tak większość scen w AvP z Alienem była robiona za pomocą kostiumów. Ja i tak wogóle na 2 część nie czekam. Zbyt mocno rozczarowałem się pierwszą częścią. Może kiedyś obejrze na DvD albo VHS ale wydawać kasy na kino na pewno nie będę.
Zapraszam do mnie. Można tam obejrzeć moje rysunki i filmiki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones