PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794645}

Obecność 3: Na rozkaz diabła

The Conjuring: The Devil Made Me Do It
6,2 35 973
oceny
6,2 10 1 35973
5,5 12
ocen krytyków
Obecność 3: Na rozkaz diabła
powrót do forum filmu Obecność 3: Na rozkaz diabła

Może mi ktoś wyjaśnić jakie powiązanie było między małym Davidem a tą dziewczyną, która po zabiciu koleżanki skoczyła z urwiska ? Wydawało mi się że oglądałem uważnie, a na sam koniec mi kuźwa umknęło :)

ocenił(a) film na 6
gggggrzegorz

przypadkowe, tu chodziło o te artefakty te czaszki, jedna była w tym domu gdzie mieszkał David, a tamtą drugą dostała tamta dziewczyna

ocenił(a) film na 5
gggggrzegorz

Okultystka, aby dopełnić czegoś tam, musiała oddać 3 dusze diabłu - dziecka, osoby, która kocha i osoby pełnej wiary. David - dziecko, dziewczyna - z filmu wynika, że lesbijka zakochana w koleżance oraz ostatnia osoba czyli Ed. Każda z tych osób była kontrolowana przez okultystkę i nakłaniana do zbrodni, a po wszystkim do samobójstwa.

ocenił(a) film na 5
lukaszc331

no tak, bardziej chodziło mi o to, czy po prostu był związek miedzy tymi osobami, tzn, czy ta okultystka znała Davida i lesbijkę z jakiegoś konkretnego miejsca, wydarzenia, czy po prostu totalnie przypadkowe osoby wybrała

ocenił(a) film na 8
lukaszc331

A osoba która kocha to nie był ten typ Arne?

ocenił(a) film na 7
Her3

Nie , Arne przejął klątwę z Davida - tego małego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones