PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794645}

Obecność 3: Na rozkaz diabła

The Conjuring: The Devil Made Me Do It
6,2 35 954
oceny
6,2 10 1 35954
5,5 12
ocen krytyków
Obecność 3: Na rozkaz diabła
powrót do forum filmu Obecność 3: Na rozkaz diabła

Stare czasy

ocenił(a) film na 7

To były piękne dni, gdzie wystarczyło kilku typków by historia była prawdziwa i nikt tego nie kwestionował. Dzięki temu mamy filmy o opętaniach oparte na faktach xD najlepsze jest to, że wciąż są tacy, którzy wierzą w te "fakty' xD

barney23

Może dlatego, że zjawiska paranormalne są faktem xD

barney23

Beka z Ciebie typie. Takie historie są były i będą faktem. Więc twój cudzysłów i "xd" są żałosne

barney23

SĄ może dlatego I wśród nich jesteś ty i się ze mną ponadto całkowicie zgadzasz, ponieważ te FAKTY istnieją I fizycznie a ty jesteś trollem i gdyby nie zjawiska paranormalne nic by nie było ani nigdy nie powstało, ani materia ani jej poruszanie. Takich jak ty powinno się izolować.

barney23

Dobrze, że już zrozumiałeś swój błąd i od teraz, tej chwili wiesz, że te rzeczy są faktem I nie osmielisz się w ciągu najbliższych 4 minut tego zakwestionować. Później uznaje, że wierzysz w te fakty. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
AlexRener

Jezu, jaki ból dupy. Ja też wierzę w zjawiska nadprzyrodzone, ale nie sram jeśli ktoś się ze mną nie zgadza. Opanuj się typie xdd

Marcin33321

Jestem opanowany tylko biorę leki psychotropowe na nerwicę już zbyt długo chyba bo 10 lat

Marcin33321

I wtedy nie panuję nad sobą

ocenił(a) film na 7
Marcin33321

chodziło mi o konkretnie o opętania, skoro nie istnieje takie coś jak bóg czy diabeł, to logicznym jest brak opętań. zresztą to widać po okresie ich występowania wtedy ludzie pokroju lorraine i eda mogli robić z ludzi idiotów bajkami a przy okazji zbierając jakieś kukły czy inny złom.

barney23

Przypadek też nie istnieje i nie on stworzył świat. Nikt nie musi bajek wciskać bo świat musiał być ustalony z góry, zaprogramowany. Jako całość praw natury. Można nazywać to inaczej niż bogiem ale na pewno nie przypadkiem a wszystko się sprowadza do tego.

ocenił(a) film na 7
barney23

Bzdury. Opętań jest jeszcze więcej niż dawniej a zapotrzebowanie na egzorcystów stale rośnie. Dobrze opowiada o tym choćby ten dokument:
https://www.filmweb.pl/film/Uwolnij+mnie-2016-771516

ocenił(a) film na 7
Dzida_86

a wierz sobie w te bzdury xD na pewno znajdziesz szerokie grono ludzi wierzących w diabły, demony i inne wynalazki

ocenił(a) film na 7
barney23

Nawiązałem jedynie do twojej wcześniejszej wypowiedzi bezmyślny tłuku.

"to widać po okresie ich występowania wtedy ludzie pokroju lorraine i eda mogli robić z ludzi idiotów bajkami"

Podałem jaskrawy przykład, że dziś ilość egzorcyzmów stale rośnie a zapotrzebowanie na nie jest coraz większe, wbrew bezmyślnym pierdom które z siebie wydaliłeś,

ocenił(a) film na 7
Dzida_86

zabawny jesteś jak te twoje wierzenia. uważaj, bo jeszcze dziś co cię może opętać, a po twoim pustym łbie to można spokojnie stwierdzić, że to nie będzie długi proces

ocenił(a) film na 7
barney23

Dla mnie możesz sobie ignorować istnienie sił nadprzyrodzonych w końcu największym zwycięstwem szatana jest to, że ludzie już nie wierzą w piekło. Twoje życie, twoje wybory. Kpisz sobie z wiary oby kiedyś ktoś nie zakpił z Ciebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones