PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794645}

Obecność 3: Na rozkaz diabła

The Conjuring: The Devil Made Me Do It
6,2 35 973
oceny
6,2 10 1 35973
5,5 12
ocen krytyków
Obecność 3: Na rozkaz diabła
powrót do forum filmu Obecność 3: Na rozkaz diabła

chcialem horror o opetaniu oparty na faktach a dostalem bajke dla nastolatkow :(

adik390

Paranormalia, życie po śmierci istnieją. Żadne bajki tylko na faktach.

AlexRener

ta pewnie, bog cie kocha. szkoda ze od kiedy kazdy ma przy sobie kamere dobrej jakosci liczba historii o ufo i paranormaliach jak to nazwales drastycznie spadla i niema zadnych dowodow.
no i niemożliwe ze w nieskonczonej przestrzeni i czasie powstalo zycie za tym musi stac bog XD

adik390

Czy Ja Ci mówię kolego w co masz wierzyć. Czas to pojęcie abstrakcyjne. Jest przestrzeń i entropia. Spadek zgłoszeń może mieć różne przyczyny. Tak samo kiepskiej jakości filmiki w dobie 8K. Tu też nie ma jasnych odpowiedzi, bo można dobrej jakości fejki także robić więc nie mówię, że Bóg istnieje czy nie. Może nie istnieje, szczerze mówiąc mam to gdzieś, i tak od 12 lat leczę się u psychiatry na zaburzenia schizotypowe, lękowe, nerwicę, przebytą depresję umiarkowaną i zaburzenia obsesyjno kompulsyjne i póki co nikt oprócz leków i lekarzy mi nie pomógł. Człowiek czuje się samotnym gatunkiem jeśli chodzi o rozwój mózgu, nie można porozmawiać np. z psem czy kotem tak, żebyśmy zrozumieli się werbalnie, więc usilnie próbuje szukać sensu itp itd. Nie chodzi jednak o to, żeby robić sobie wrogów. Dużo rzeczy w konstrukcji wszechświata można by poprawić, więc na pewno nie jest to boskie dzieło w sensie idealne bo nie jest idealne. No ale co poradzimy jak nic nie poradzimy. Buziak i miłego wieczoru.

adik390

Przepraszam, po prostu mam problemy z psychiką i emocjami. Trzymaj się cieplutko.

AlexRener

wyskakujesz na forum o filmach z tekstami o bogu i o swojej chorobie psychicznej. myslisz, ze jestes taki wyjatkowy i madry z tymi pseudointelektualnymi tekstami w necie? to wez wylacz komputer zarob miliony albo zrob tytul naukowy. ogarnijcie sie narcystyczne placzki z internetu, nie pozdrawiam

adik390

Pozdro bro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones