PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835486}

Obiecująca. Młoda. Kobieta.

Promising Young Woman
7,6 71 150
ocen
7,6 10 1 71150
7,9 52
oceny krytyków
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
powrót do forum filmu Obiecująca. Młoda. Kobieta.

Podobało mi się wszystko w tym filmie, jak główna postać była rozrysowana psychologicznie, bardzo zrozumiała nienawiść do mężczyzn i ogólny brak zaufania, jej plan i jego realizacja, poczucie humoru, muzyka. Nie wiem czy ludzie to zauważają ale była tam przepiękna kolorystyka! Carey Muligan dodatkowo wyglądała pięknie, bardzo dziewczęco i uroczo, totalnie pasują jej długie włosy, ale oczywiście to jest temat drugorzędny. Film zrobił na mnie duże wrażenie przede wszystkim dlatego, i jest to straszne, że niestety część rzeczy tam pokazanych naprawdę, realnie, regularnie na świecie się dzieje. Faceci wykorzystujący to że dziewczyna jest prawie nieprzytomna, nabierający wtedy odwagi. To ma naprawdę miejsce, każdego weekendu w każdym klubie. Sceny w których główna bohaterka gasi kochasia który po to żeby ją przelecieć opowiada bajki o wielkim połączeniu są świetne. Ciężko uwierzyć ile dziewczyn leci na takie rzeczy, nawet już abstrachując od bycia pijaną. 3 tanie komplementy i już jest załatwiona. Mimo tego, że nigdy nie miałam tak drastycznych doświadczeń jak te o których mowa w filmie, od dawna jestem na takie rzeczy bardzo wyczulona. Świat młodych ludzi kręci się wokół pijaństwa i niezobowiązującego seksu, dla niektórych wychodzą z tego straszne, dramatyczne konsekwencje, a dla innych, jak dla beznadziejnej Madison, jest to zabawne. To jest naprawdę tragiczne i ten problem jest tam świetnie pokazany. Dlatego uważam że jak najwięcej ludzi powinno film zobaczyć, może komuś coś tam później zostanie w głowie

sizolda

Carey Mulligan i słowo piękna w jednym zdaniu, hehe. No jeśli lubisz resting bitch face.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones