PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110795}

Obrońca

Tom yum goong
7,3 9 341
ocen
7,3 10 1 9341
5,5 2
oceny krytyków
Obrońca
powrót do forum filmu Obrońca

Komedia?

ocenił(a) film na 9

Właśnie jestem po seansie i nie mam pojęcia co za kretyn wpisał, że jest to komedia? Co w tym filmie jest śmiesznego, bo ja ani razu się nie śmiałem.

laki

Cala Fabula jest jest smieszna :)
najinteligentniejsza istotą w tym filmie byl chyba ....słon
takie odnioslem wrazenie ..
dlatego zaczalem patrzec tak jak na ten film powinno sie patrzec .. czyli zwrocilem uwage tylko na walki ...
prawda taka ze lepszych starc nie bylo w zadnym filmie

ocenił(a) film na 10
laki

ja sie smialem np z tego jak pierwszy raz ujrzalem gl. bohatera jak lecial 2m nad ziemia i kolanami przewalil paru kolesi ktorzy padali jak kregle

ocenił(a) film na 10
khl

a jakby ktoś na ciebie choćby wleciał czy tam spadł to byś nie poleciał tylko stał w miejscu jak słup...

ocenił(a) film na 9
laki

Komedią to jest KUNG POW, ale nie to! Nie ma w tym filmie nic śmiesznego.

użytkownik usunięty
laki

masz rację nie jest to typowa komedia ale występują elementy komiczne np. komizm postaci policjanta Marka. Może nie jest to taka brechta, że się dusisz ze śmiechu ale jakiś komizm w tym jest. Pozdrawiam, a film jest zajebisty:))))

ocenił(a) film na 8
laki

lol

...komizm to jest wszedzie. Powinno sie usunac gatunek KOMEDIA.

a wszystko to zawdzienczamy sprytnym moderatorom, ktorzy pewnie nie widzieli filmu a... czym ci ludzie sie sugeruja. Brak slow (tyczy to sie nie tylko tego filmu) czasami dobrze jest dodac inny gatunek ale propozycja zaraz zostaje anulowana, dla czego bo na innych serwisach nei ma tego to i tu nie bedzie... Ludzie troche wlasnej samo oceny !!

ocenił(a) film na 9
laki

Mnie rozwalały akcje, kiedy za każdym razem wpieprzył się do jakiejś chaty i pierwsze co mówił: "Gdzie jest mój słoń" . Zawsze to mówił. Niczym Chuck Norris :)

ocenił(a) film na 9
laki

Czy ktoś usunie, gatunek komedia? Jeżeli nie to w każdym filmie dodajcie gatunek komedia wtedy będzie to pasować i do tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones