No Good Deed

opisy filmu

(3)
  • Terri (Taraji P. Henson) oraz jej dwójka dzieci wiodą spokojne i sielankowe życie. Zostaje ono jednak zakłócone, gdy poznają Colina (Idris Elba). Zaproszenie tajemniczego mężczyzny do mieszkania przeradza się w walkę o przetrwanie.

  • Groźny przestępca - Colin Evans (Idris Elba) zostaje złapany na bójce w barze i skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci jednego z klientów, który rzekomo spojrzał na jego ówczesną partnerkę. Mężczyzna jest również podejrzany w sprawie zaginięć kilku młodych kobiet. Po pięciu latach Colin wnioskuje o przedterminowe warunkowe zwolnienie, starając się przekonać komisję, że jest całkowicie zrehabilitowany i odmieniony. Jeden z jej członków - dr Ross (Wilbur Fitzgerald) ma jednak inne zdanie, twierdząc, że skazany posiada objawy syndromu złośliwego narcyzmu objawiające się wyższością nad kobietami i utratą kontroli wskutek odrzucenia. Z braku jednomyślności przesłuchanie zostaje zakończone, a jego wniosek odrzucony. Ma on jednak plan, podczas transportu do więzienia strzela do strażników, po czym oswobadza się i ucieka. Nie mogąc pogodzić się z odejściem swojej ukochanej Alexis (Kate del Castillo), Colin udaje się do Atlanty, gdzie ona mieszka...

  • Terri (Taraji P. Henson) jest oddaną żoną i matką dwójki dzieci, która wiedzie idealne podmiejskie życie w Atlancie. Pewnego dnia u jej drzwi staje czarujący Colin (Idris Elba), twierdząc, że ma problem z samochodem. Terri nie zdaje sobie sprawy, ze Colin jest niebezpiecznym zbiegiem i oferuje mu pomoc. Szybko przekonuje się, że dobre uczynki nie zawsze popłacają - intruz terroryzuje jej rodzinę, zmuszając ją do walki o przetrwanie.

opinie i nagrody
multimedia
pozostałe
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię