PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11526}

Obudzić się w Reno

Waking Up in Reno
5,7 1 532
oceny
5,7 10 1 1532
Obudzić się w Reno
powrót do forum filmu Obudzić się w Reno

Może rzeczywiście arcydziełem kinematograficznym ten film nie jest, ale oglądało mi się go sympatycznie. Niektóre sytuacje okraszono lekkim humorem, który przyciągał przed ekran, a do tego ta iście "gwiazdorska" obsada (Cruz, Scarlet, Patric, Billy Bob ... Natashy Richardson nie kojarzę, ale chyba warto by zacząć) :)
I bynajmniej raczej jeszcze daleko mi do bycia zamężną, ponad czterdziestoletnią odbiorczynią ;)

ocenił(a) film na 6
MacFly

Film z przymrużeniem oka trzeba potraktować, ja uważam, że spełnił swoją funkcję. Dla mnie to była dobra rozrywka i juz pisałam, że Patrick miał swietną rolę i Charliz zagrała tu świetnie. Scarlet? nie chodziło o Charlize?:) Z Natasha polecam Ci film "Nie wierzcie bliźniaczką" z młoda Lohan.

ocenił(a) film na 6
MacFly

Bo to nie jest żadna "komedia romantyczna" tylko film obyczajowo-psychologiczny - ale kom.-rom. lepiej brzmi i może więcej przyciągnąć... Pokazuje prostych Amerykanów z prowincji, wręcz dziecinnych - takich ludzi, jacy są w każdym kraju.

ocenił(a) film na 6
kkutz

Dokładnie tak. To nie jest komedia ale film obyczajowy z elementami komedii. Obsada aktorska świetna a Patrick rewelacyjny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones