PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613320}

Ocalony

Lone Survivor
7,5 84 743
oceny
7,5 10 1 84743
5,9 12
ocen krytyków
Ocalony
powrót do forum filmu Ocalony

Bezczelność usa w produkowaniu tego rodzaju propagandowych gniotów jest zdumiewająca.

Szkoda, że nie potrafisz oderwać się od teorii propagandowych i usiąść przy filmie, podziwiać cudne sceny walki i dobra grę aktorów. To tylko film nie kanał informacyjny.

użytkownik usunięty
McLlovin

film jest od sceny technicznej rewelacyjny, tyle mu mogę oddać, reszta jest fałszem od A do Z. Oceniam całość a nie poszczególne elementy. Historia też jest nieciekawa, może dlatego że częściowo prawdziwa

ty nie oceniasz całości, oceniasz tylko jedno: amerykańską propagandę zawartą w filmie, pominąłeś to co najważniejsze czyli cały film, od aktorów po zdjęcia

użytkownik usunięty
McLlovin

Powtórze raz jeszcze, jako całość jest gniotem. Skoro chciałeś podrążyć i wspomniałeś o produkcji i aktorach to pochwaliłem. Pomimo świetnej produkcji i obecności Wahlberga nadal się w moich oczach nie broni. Czego oczekujesz? Że zmienię zdanie bo mi wmówisz swoje? Obejrzałem film w mojej ocenie słaby. Pomimo jego walorów. Czy to wyjaśnienie ci wystarcza?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
McLlovin

Nie udało ci się mnie przekonać to przeszedłeś do wyzwisk debilu więc rozmowa zakończona

Brawo za starania. Aż pół roku się zastanawiać czy argumenty były przekonujące czy nie. Nie sądziłem że aż taki stopień upośledzenia umysłowego u ciebie występuje.
Współczuję głupoty, obyś się z tego wyleczył. Trzymam kciuki.

no wiesz gdyby istniał talibski przemysł filmowy to by pewnie usa była tym ''złym''. a tak to co media amerykańskie mają uprawiać propagandę przeciwko sobie czy jak?

użytkownik usunięty
Mothyff

Obejrzyj "Urodzony 4 lipca", "Czas Apokalipsy" i choćby "Pluton". Wtedy wróć i zadaj to pytanie jeszcze raz.

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Taki film istnieje. Nawet z tej samej akcji. Zdjęcia bardzo realistyczne, chociaż pewnie i tak część ludzi będzie twierdziła, że nie na faktach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones