film

Ocean przygód 3D

OceanWorld 3D
2009
1h 21m
6,5 666
ocen
6,5 10 1 666
Dzięki trójwymiarowej technologii teraz każdy może zanurkować w wirtualną otchłań i przeżyć własną, niepowtarzalną przygodę! Badacz oceanów Jean-Michel Cousteau... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Ocean przygód 3D zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Rybki z ferajny
Zaświadczam, ta wyprawa dostarczy Wam mnóstwo estetycznej rozkoszy. ... czytaj więcej
Ocean przygód 3D
Zwiastun nr 1 (polski)
Badacz oceanów Jean-Michel Cousteau przedstawia rewelacyjną familijną produkcję filmową "Ocean przygód 3D" - niesamowitą podróż małego żółwika w głąb nieznanego i pięknego oceanu. 2010-03-30T22:26:26 https://fwcdn.pl/webv/28/52/22852/22852.4.jpg

Dzięki trójwymiarowej technologii teraz każdy może zanurkować w wirtualną otchłań i przeżyć własną, niepowtarzalną przygodę! Badacz oceanów Jean-Michel Cousteau przedstawia rewelacyjną familijną produkcję filmową "Ocean przygód 3D" - niesamowitą podróż małego żółwika w głąb nieznanego i pięknego oceanu. Będziecie świadkamiDzięki trójwymiarowej technologii teraz każdy może zanurkować w wirtualną otchłań i przeżyć własną, niepowtarzalną przygodę! Badacz oceanów Jean-Michel Cousteau przedstawia rewelacyjną familijną produkcję filmową "Ocean przygód 3D" - niesamowitą podróż małego żółwika w głąb nieznanego i pięknego oceanu. Będziecie świadkami spektakularnych i niezapomnianych wydarzeń z życia podwodnego świata. Zabawne, zadziwiające, a czasem zatrważające istoty podbiją wasze serca.  Przewodnikiem naszej wyprawy będzie uroczy żółwik, któremu w polskiej wersji językowej użyczy głosu Joanna Jabłczyńska. Szybko przywiążecie się do tego śmiesznego stworzonka, które oprócz rozbrajających komentarzy dostarczy także wielu ważnych informacji.  „Ocean przygód 3D” to wyjątkowa okazja, aby w technologii 3D zobaczyć sceny, których nigdy wcześniej nie pokazywano na srebrnym ekranie - "taniec" diabłów morskich, pełen grozy "marsz" rekinów młotów, delfiny grające w glonową odmianę "piłki nożnej", a także spotkanie z waleniami - największymi stworzeniami na naszej planecie. "Ocean przygód 3D" to film, który po raz pierwszy pokazuje cały świat oceanów i wielość zależności między jego mieszkańcami. Realizacja obrazu trwała 7 lat, w czasie których jego twórcy udali się na 26 wypraw i spędzili pod wodą blisko 1500 godzin. "Ocean przygód 3D" zapewnia widzom wrażenia dla wszystkich zmysłów, a także w istotny sposób sygnalizuje zagrożenie środowiska - cała "obsada" filmu to gatunki zagrożone wyginięciem z powodu działalności człowieka. 

dystrybucja
Monolith Films
studio
3D Entertainment / Gavin McKinney Underwater Productions
tytuł oryg.
OceanWorld 3D
inne tytuły
Oceans 3D: Voyage of a Turtle (tytuł roboczy) Wielka Brytania
Oceans 3D: Into the Deep (tytuł roboczy) USA
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Przepiękne scenerie i trochę wiedzy o podwodnym świecie. Doskonała lekcja dla wszystkich ciekawych. Tylko wzięcie Jabłczyńskiej do roli narratorki stało się totalną porażką. Ona chyba sama nie wie co czyta i komu podkłada głos :( Ogólnie warto obejrzeć.

Tylko dla miłośników przyrody (podwodnej). Potworna nuda.

Jako że sam posiadam, taki ekosystem w Domu w Akwarium , to mogę powiedzieć że zdjęcia i realizacja są świetne, ale Jabłczyńska nie ma pojęcia w ogóle o tym bo to po prostu tylko Aktorka i nic więcej o wiele lepiej jak by ten film ktoś z Branży z Dubbingował nie koniecznie z Akwarystycznej ogólnie oceniam na 10 :)

8/10

ocenił(a) film na 8

Film ciekawy, piękne zdjęcia, niestety dubbing masakra :(

robił wrażenie w 3D - w telewizji już mniejsze. Ale i tak miło się oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones