Marion Cotillard 

7,9
33 000 ocen gry aktorskiej
Marion Cotillard
Córka aktorów Marion Cotillard, dzieciństwo spędziła zanurzona w teatralnej atmosferze. Gdy tylko była potrzeba, aby w sztuce zagrało dziecko, wybór padał właśnie na Marion. Po kilku niezbyt znaczących występach na ekranie, głównie w filmach Arnauda Desplechina "Comment je me suis disputé... (ma vie sexuelle)" oraz Coline Serreau "La Belle verte", dała się poznać szerszej publice rolami w serii filmów "Taxi". Jej kolejne ważne role to: Elia w filmie "Furia" w reżyserii Alexandre Aja, jak także wcielenie się postać młodej Lisy w obrazie "Lisa" Pierre'a Grimblata.

W 2001 roku pojawia się na plakatach obrazu "Les Jolies choses" Gilles Paquet-Brennera, gdzie wcieliła się w podwójną rolę sióstr bliźniaczek. Następnie, zagrała u boku Guillaume Caneta w komedii romantycznej "Miłość na żądanie" w reżyserii Yanna Samuell. Wraz z filmem Tima Burtona "Duża ryba" rozpoczęła się jej międzynarodowa kariera. Kolejnymi ważnymi krokami dla Marion było dołączenie do gwiazdorskiej obsady filmu "Bardzo długie zaręczyny" Jeuneta i występ w obrazie "Innocence", gdzie wcieliła się w postać czarującej nauczycielki tańca.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 30 września 1975

miejsce urodzenia: Paryż, Francja

wzrost: 169 cm

Oscar
Zdobyła Oscar, 14 innych nagród oraz 34 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
Ma dwóch młodszych braci bliźniaków: Guillaume i Quentina. 
Studiowała na uniwersytecie Conservatoire d'Art Dramatique w Orléans (Francja).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Pewne kobiety, aktorki posiadają niezwykle silny potencjał uczuć. Myślę że piękno Cotillard to jej wnętrze. Komponuje się ono z cechami fizycznymi - marzącymi oczami, delikatnym noskiem, niewinnie szczerym uśmiechem. Posiada cenny, deficytowy dar - prostotę uczuć. Egzemplifikacją tego była gala oscarowa. Pure beauty....

więcej

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=877658962264115&set=t.100000600580957&ty pe=3&theater

...tylko parę lat starsza. obu paniom można pozazdrościć urody :)

Co tu dużo mówić Marion to genialna aktorka.

Urode ma niezwykłą zachwycająca poprostu ! :) No KOCHAM Marion za wygląd {te jej wielkie piękne oczęta :)} jak i talent :)