PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4221}

Ochroniarz

Blackjack
5,5 2 166
ocen
5,5 10 1 2166
Ochroniarz
powrót do forum filmu Ochroniarz

Akcja, strzelaniny, takiego filmu z Dolphem mi brakowało! Również dobra rola pozostałych aktorów. 8/10

ocenił(a) film na 6
AdamBayern01

Ja dałam 7/10.

ocenił(a) film na 8
karoman4

Film w stylu Johna Woo - dużo akcji i strzelanin. Dla mnie sprawiedliwa 8/10.

ocenił(a) film na 6
AdamBayern01

Johna Woo to ja lubię chińskie akcyjniaki, tam akcja nie ma końca. Ale amerykańskie ''Hard target'' i ''Blackjack'' też są dobre, zwłaszcza ten pierwszy. O reszcie się wypowiem, jak przelecę przez filmografię Woo.

ocenił(a) film na 3
karoman4

Cholera no. To jest film Johna Woo, który odkładałem dość długo z ponownym seansem. Ostatnio wystawiłem 3/10 i w sumie mogę podnięść na 4. Tylko i wyłącznie za kilka ciekawie nekręconych scen akcji (sposób filmowania i montaż typowy dla Woo). Jednak sam scenariusz i gra aktorów niszczy ten film.Ja rozumiem, że to kino skierowane na rynek VHS czy też jako pilot serialu, który nie wypalił. Jednak po Face/Off John poszedł na łatwizne i można odnieśc wrażenie, że to filmik dla kaski. Mam nadzieję,że znów spotka się z Lungrenem, ale tylko w Niezniszczalnych:) Można narzekać na kino Johna made in USA, ale wspomniany wcześniej Face/off czy całkiem udany Hard Target, to inna liga przy Blackjack...Już lepiej poświęcić czas na dzieła z Hongkongu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones