PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547450}

Oczy Julii

Los Ojos de Julia
6,4 41 729
ocen
6,4 10 1 41729
Oczy Julii
powrót do forum filmu Oczy Julii

Niezły pomysł na film grozy, ale nieco rozwleczony i przepełniony tanimi psychologizmami. Nie podoba mi się przedłużanie wstępu do właściwej fabuły kosztem samej fabuły - wątek [spoiler allert]
===
===
===
===
Julii udającej ślepotę przed "Ivanem" można było rozwinąć dużo bardziej. Generalnie jednak wrażenia z seansu raczej pozytywne.

ponder

A mi się podobał :) Początkowo właśnie myslałem,że nic specjalnego z tego nie będzie,ale akcja ciekawie się rozwinęła i nie była "rozwleczona". Bardzo fajny klimat filmu :) Polecam.

David_Haye

Zgadzam się, film bardzo ciekawy. Nie nudzi. I to nawet kiedy już się dowiadujemy, kto jest mordercą. Ciekawy pomysł jest z tym, że kiedy Julia nosi bandaże, to w scenach, gdzie pojawia się z innymi ludźmi, reżyser nie ukazuje nam ich twarzy (taka jego gra z widzem). Niezły patent jest także z ukazywaniem słabnącego wzroku głównej bohaterki. W całym filmie podrażniła mnie tylko jedna scena - ta w której "Ivan" (właściwie Ángel) pojawia się w domu pani Soledad, która okazuje się jego matką a co najlepsze - udawała niewidomą. To było trochę przegięcie. Ale i tak film jak najbardziej na plus.

drill90

Jak już mówiłem, u mnie też jak najbardziej na plus, ale za bardzo skupiono się na wstępie do akcji a za mało na samej akcji.

ponder

zgadzam się - film rozwleczony jak flaki z olejem, sama akcja która mnie zaciekawiła trwała ok. 15 minut. Szkoda czasu ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones