PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547450}

Oczy Julii

Los Ojos de Julia
6,4 41 729
ocen
6,4 10 1 41729
Oczy Julii
powrót do forum filmu Oczy Julii

Ciekawy

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobry film. Świetna fabuła oraz gra aktorska. Zwłaszcza podziwiam Belén Rueda, którą znam z Sierocińca. Tak jak w tamtym filmie, tak i w tym wykazała się ogromnym talentem aktorskim. Genialnie wcieliła się w swoją rolę. I głównie za nią ten film ma u mnie tak dobrą opinię.

ocenił(a) film na 7
Aguleczek94

zgadzam sie z Toba. natomiast nie wiem dlaczego tak niska srednia? polaczki potrafią tylko krytykować:)

ocenił(a) film na 8
16marcin16

może takie niskie oceny są spowodowane kompleksami Polaków dotyczącymi braku zdolności polskich reżyserów do stworzenia dobrego horroru/thrillera. Ja od dawna zrezygnowałam z polskich filmów.

ocenił(a) film na 3
Aguleczek94

A może po prostu spowodowane są tym, że niektórym film się nie podobał? ;) Takie dorabianie ideologii do każdego, komu dany film/piosenka/wykonawca się nie podoba, jest śmieszne. Gra aktorska stoi na wysokim poziomie, ale fabuła, a przede wszystkim jej absurdy, to nieporozumienie. Bardzo podobał mi się "Sierociniec" i "Labirynt Fauna", do filmu podeszłam z entuzjazmem i mocno się rozczarowałam. Żaden z tego horror, a i thriller taki sobie.

ocenił(a) film na 1
Silencium

ja również miałam wielkie oczekiwania po "Labiryncie Fauna" i "Sierocińcu", które przerażały, powodowały, że przez cały seans siedziałam ze ściśniętymi pośladami i zdarzało mi się podskakiwać ze strachu na łóżku; tymczasem "Oczy Julii" to porażka na całej linii, dobry początek, ale reszta? Ciotowaty seryjny morderca, użalający się nad sobą i mający zboczenie na punkcie niewidomych kobiet. i jeszcze te teksty pełne patosu. c;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones