PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547450}

Oczy Julii

Los Ojos de Julia
6,4 41 742
oceny
6,4 10 1 41742
Oczy Julii
powrót do forum filmu Oczy Julii

Ten film jest rewelacyjny! Tylko nie wiem czemu w gatunku pisze horror bo to przeciez thriller. Chyba ludzie sie tym sugeruja i oczekuja krwi, flakow i rzezni i stad taka ocena. To jeden z moich ulubionych thrillerow, dawno nie widzialam lepszego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
adiman

Yo koleś, ale noob z Ciebie. Przez Ciebie ludzie wiedzą jak się skończy.

ocenił(a) film na 9
adiman

a ja do samego konca nie wiedzialem kto jest morderca

ocenił(a) film na 5
adiman

u mnie to samo z tym że ja niestety liczyłem na bardzo efektowną doze strachu omal nie zasypiając wyczekiwałem końca choć na ostatnie 15 minut ożyłem :o polecam tylko zatwardziałym fanom thrillerów film jest dosyć typowy

jak ktoś chce fajny thriller obejrzec trzymający w napięciu który również był uważany za horror ale w przeciwieństwie do tego jest ponad przeciętny i intrygujący to polecam "Sierota" film jest totalnie nie przewidywalny

_lola_

ja też tego nie rozumiem , dla mnie również jest rewelacyjny , od pierwszych minut mnie zaciekawił i oglądałam do samego końca uważnie i jeszcze takie ładne zakończenie ;) tak jak w sierocińcu . ale wiecie , zauwważyłam po tych dwóch filmach (bo labirynt fauna to taki średni..) że te dwie produkcje del Toro są raczej takie "spokojne" inne niż reszta horrorów takich jak np ... koszmar z ulicy wiązów itd. ;)

ocenił(a) film na 7
_lola_

ARCYDZIEŁO! Nic więcej do dodania.

ocenił(a) film na 5
mateusz0900

kpina w żywe oczy

SaoSin

Dlaczego? Może dlatego, że był banalny, a ludzie wymagający nie trawią banałów.
Bo spodziewaliśmy się więcej, czegoś magicznego i wysublimowanego
Bo nie umywa się do Labiryntu Fauna i Sierocińca ;)

ocenił(a) film na 7
Marelciaaa

Tu nawet nie chodzi o samo zakończenie i kto był morderca. To nie jest kryminał. Po jakichś 80 min filmu było wiadomo, kto jest sprawcą, chodziło tylko o to, jak to wszystko się zakończy, czy uda jej się uciec, kto tu ma rację etc. Wg mnie film naprawdę dobry, dawno nic mnie tak nie trzymało w napięciu. To jest raczej thriller psychologiczny, gdzie trzeba rozgryźć intencję mordercy. Zresztą, abstrahując od fabuły, film jest dobrze zrobiony i przemyślany. Zwróciliście uwagę na to, jak były przedstawione postaci po tym jak Julia straciła wzrok? Nie było widać ich twarzy, zwróceni byli plecami do kamery. Była nawet pewna scena, w której opiekun Julii poszedł dla niej po materac, kiedy wrócił i zamykał drzwi był odwrócony tyłem, a gdy szedł w jej stronę twarz przysłaniał mu materac (nie tylko twarz opiekuna nie była z początku ukazana, ale również sąsiada, jej córki i dwóch policjantów, którzy na początku jej pomagali). Ładnie i subtelnie to pokazali. Wg mnie, film godny polecenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones