PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547450}

Oczy Julii

Los Ojos de Julia
6,4 41 742
oceny
6,4 10 1 41742
Oczy Julii
powrót do forum filmu Oczy Julii

Dlaczego ?

ocenił(a) film na 7

Dlaczego jest to Horror ?? Thriller,Dramat to tak ale nie Horror....a film taki sobie , ma klimat , mozna zobaczyc , ale troche slabszy z filmow DelToro

ocenił(a) film na 7
octstuff23

Z pierwszą częścią się zgadzam. Dla mnie horroru tam nie było. Pół filmu czekałem na jakieś straszydło...hahahaha.
To naprawdę dobry thriller z wieloma ciekawymi momentami.
Jedyna rzecz która mnie strasznie denerwowała to..... język hiszpański ;)))
Wiem...wiem.... proszę mnie nie katować :)
To subiektywne odczucie.

BlueSky_on

To właśnie dziwne, bo horror ma z założenia straszyć, a thriller trzymać w napięciu. Ten film jest zdecydowanie tym drugim.

ocenił(a) film na 7
BlueSky_on

No faktycznie horror to nie był, ale thriller jak najbardziej. W moim przypadku jeśli chodzi o język to hiszpański mi się podoba i mnie to nie denerwowało.:)

ocenił(a) film na 4
monikaga2

Zgadzam się z tym, że film jest thrillerem. Przyznam, że z filmów DelToro moim zdaniem ten jest najsłabszy... po zobaczeniu Labiryntu Fauna, Sierocińca, czy też Kręgosłupa Diabła, oczekiwania jednak idą w górę i z filmem powinno być, podobnie, a niestety nie jest. Jak byłam w kinie na tym filmie to przyznam, że w niektórych momentach zdarzenia były tak oczywiste i przewidywalne, że widownia się śmiała, także mówi to samo za siebie.

ocenił(a) film na 5
aniakuch

Zgadzam się z Wami. Jako thriller był niezły (chociaż tak jak aniakuch uważam, że najsłabszy DelToro). Nie powalił mnie na kolana, ale nie był najgorszy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones