PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547450}

Oczy Julii

Los Ojos de Julia
6,4 41 742
oceny
6,4 10 1 41742
Oczy Julii
powrót do forum filmu Oczy Julii

czy straszny? Tzn. choć trochę, czy podskoczyć idzie? Dreszczyk i te sprawy? Czy zwyczajnie fajny?

ocenił(a) film na 3
Mala_Lady_Punk

Niestety muszę cię rozczarować... ten film ledwo zasługuje na miano thrillera. Są coprawda sceny które trzymają w napięciu jednak przewidywalnosć fabuły psuje cały klimat. Jest to film przy którym prędzej można posiedzieć przy piwku niż się bać : )

pinek_88

Niestety nie jest ani straszny ani zaskakujący. :)

ocenił(a) film na 7
Mala_Lady_Punk

"Oczy Julii" wiadomo horrorem nie są, za to thrillerem według mnie są dobrym. Przede wszystkim SPOILER samobójstwa zarówno męża jak i siostry, zabieg z niepokazywaniem twarzy tego opiekuna, sytuacja z córką sąsiada w mieszkaniu opiekuna- naprawdę nakręcają akcje. Ogólnie rzecz biorąc muszę przyznać że początek się powoli rozkręca, jest trochę nudny- mimo to film dobry i wart oglądnięcia.

ocenił(a) film na 5
Mala_Lady_Punk

Ogólnie rzecz biorąc spodziewałam się czegoś fenomenalnego! Jak na hiszpańskie produkcje przystało, wiadomo - Sierociniec, Rec i Labirynt Fauna zwaliły mnie z nóg.
Nie wiem co na to wpłynęło, czy fakt, że film zaczął się o 1:30, czy po prostu się nudziłam, bo zaczęłam przysypiać. Byłam głęboko zawiedziona, bo akcja toczy się jak flaki z olejem. To prawda, że są sceny, które są bardzo dobre. Ale to tylko sceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones