PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547450}

Oczy Julii

Los Ojos de Julia
6,4 41 729
ocen
6,4 10 1 41729
Oczy Julii
powrót do forum filmu Oczy Julii

Bo jak macie w sali kinowej trafić na takich kretynów jak niektórzy na forum, co to "cała sala śmiała się na głos", to stracie na odbiorze tego filmu bardzo dużo. Ja go oglądałem sobie sam w domu, po ciemku z dobrym dźwiękiem i dla mnie był to bardzo dobry film. Co innego gdybym miał obok siebie osła, który do kina przyszedł pogadać i się pośmiać ze znajomymi.

ocenił(a) film na 8
pwone

Ja śmiałem się na tym filmie kilka razy - ogólnie miałem taki dziwny dzień, często się śmiałem - ale zaśmiałem się w momencie kiedy [SPOJLER] okazało się, że ten pielęgniarz jest synem tamtej pani, która z resztą ślepa nie była. Oczywiście nietrudno było zrozumieć o co w tym chodziło - facet przekonany o tym iż jego matka go nie widzi, zaczął wierzyć iż nie widzi go nikt. I zaczął mordować. Pomysł przedni, ciekawy itd - ale strasznie mi się skojarzyło z historiami z "Mody na Sukces"... Kiedy do domu wpadli funkcjonariusze policji, pielęgniarz patrzył na nim wzrokiem itd - ktoś na sali rzucił "tato...?", to naprawdę zacząłem się śmiać.[SPOJLER] Co nie zmienia faktu że film przedni, intryga niezła, co więcej, naprawdę się na nim bałem - a tego oczekuję od horrorów. Jak mają jeszcze jakikolwiek przekaz - wtedy jest to film bardzo dobry.

ocenił(a) film na 8
victiln

"Facet przekonany o tym, iż jego matka go nie widzi, zaczął wierzyć, że nie widzi go nikt. I zaczął mordować".

Co........???

Chyba nie do końca zrozumiałeś o co chodziło. Matka udawała niewidomą, bo wierzyła, że dzięki temu syn przy niej zostanie i będzie się nią opiekował. Sprawca "lubił" niewidowe kobiety, bo czuł się im potrzebny, czuł, że są one "na jego łasce", mógł nimi dowolnie kierować i manipulować, podczas, gdy innym ludziom nie był do niczego potrzebny i wszyscy go olewali - dla innych był "niewidoczny", bo nikt go nie potrzebował i nikt nie zwracał na niego uwagi.

DamaMarcia

Ale jednak jakoś tę matkę w końcu porzucił, no nie? A nie pamiętam, czy było powiedziane, kiedy jego matka straciła wzrok? Czy w ogóle straciła, czy cały ten czas udawała? Jeśli to drugie, to po co udawała, gdy syn już odszedł i trik był zbędny?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones