PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547450}

Oczy Julii

Los Ojos de Julia
6,4 41 729
ocen
6,4 10 1 41729
Oczy Julii
powrót do forum filmu Oczy Julii

Mi się ten film naprawdę podobał, nastawiłam sie na jakieś duszki i inne straszki, a tu miłe zaskoczenie i coś realnego. Co prawda miejscami faktycznie trochę naciągany przez co mao realistyczny, ale jakos bardzo mi to nie przeszkadzało. Fajny, mroczny klimat.

ocenił(a) film na 7
dkf

Pomyliłes sobie tytuł swego wpisu no ale to sie zdarza mi tez film podobał stopniowo budował napięcie dobrze się to ogladało ja tak troche zastawiałem ze troche fabuła czasem przypominała moze thriler typu telewizyjny jaki czasem mozna ogladac w telewizji ale to nie przeskadza w odbiorze ja troche nawet spodziewalem troche bardziej zakrenconej fabyly bardziej psychologicznej ale i tak polecam ten film .7/10

ocenił(a) film na 1
kinoman1985

początek zapowiadał się całkiem ciekawie, podobały mi się kadry po operacji Julii, gdy nie było widać twarzy ludzi, budziło to niepokój, ale tak poza tym- nuda, pod koniec przewijałam sceny, no i jeszcze te żałosne dialogi pełne patosu, fujka "w twoich oczach widzę cały wszechświat", FUUUU!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones