PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547450}

Oczy Julii

Los Ojos de Julia
6,4 41 729
ocen
6,4 10 1 41729
Oczy Julii
powrót do forum filmu Oczy Julii

Nie widziałem w tym filmie nic interesującego średni przeciętniak zreszta po "Labiryncie Fauna" i "Sierocincu" nie spodziewałem się niczego dobrego.Film zaskakuje ale jak na thriller nie trzyma w napięciu można rzec lekki thriller.

ocenił(a) film na 5
cayrus

zgadzam się z tym w zupełności. poprzednie filmy były zdecydowanie lepsze. wszystko zakończyło się tak ckliwie i melancholijnie, całkowicie pozbawiając film szczypty tajemnicy.

ocenił(a) film na 9
proszeotwarte

oglądąłem Labirynt Fauna i bardzo mi sie spodobał a ze usłyszałem ze Oczy Juli to tego samego reżysera to postanowiłem go oglądnąc i również bardzo mi się spodobał

MatiNalbor

Oczy Julii nie reżyserował Del Toro! .Labirynt Fauna to pięknie wykreowany świat fantasy,jakim patrzy dziewczynka na świat rzeczywisty-wojnę.Jest tam cała gama emocji,obrazów,muzyki,postaci,efektów itd.,które poruszają i sprawiają,że się zakochujemy w tym filmie.W "oczach Julii" nic takiego nie znalazłam,co by mnie przynajmniej zainteresowało,zaskoczyło,już nie mówiąc o "wbiciu w fotel":) .Ot kolejny film który się obejrzało,a ten "kosmos w oczach" na końcu- tani chwyt.O wiele lepsze było dla mnie np.Oko

melania1964

Popieram taki lekki thriller. Zdecydowanie zabrakło momentu zaskoczenia. A co do Labiryntu Fauna to bardzo jakością i poziomem się różnią wręcz diametralnie. Może reżyser poszedł już na emeryturę :P

ocenił(a) film na 9
gigusiatko

to melania ktos sie myli albo filmweb albo wp.pl
zreszta na 100% to jest film tego samego reżysera
http://www.youtube.com/watch?v=btpTuz6ulPs
,,"Oczy Julii" to największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje mroczny film twórców hitowego „Sierocińca” i „Labiryntu Fauna” to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w żyłach thriller, porównywany do “Milczenia owiec” i najlepszych dokonań Hitchcocka. Tylko dla naszych czytelników przygotowaliśmy jego fragment, a także wywiad z aktorem, który jest jednym z ulubieńców wielkiego Almodovara. ,,

http://film.wp.pl/id,116731,title,Oczy-Julii-zobacz-fragment-filmu-tworcow-Siero cinca,wiadomosc.html?ticaid=1d334

I prose Cie nie strzelal wykrzyknikami trzeba się troche zainteresowac filmami a nie tylko czytac informacje z filmwebu

MatiNalbor

Ktoś kto cytuje formułki-"największy przebój",,zbierający entuzjastyczne recenzje" mrożący krew w żyłach thriller"...wow !
a potem pisze ,że..." trzeba się trochę zainteresować filmami "...To mówiąc delikatnie niepoważne..
Dla mnie "Oczy Julii są przeciętne, a tego typu formułki mają po prostu przyciągnąć widzów do kin(dobry marketing to podstawa:) Ja na pewno nie kieruję się w wyborze filmów sztampowymi hasełkami j/w
Jeżeli Toro reżyserował jednak "Oczy ...( sorry,naprawdę nie chce mi się sprawdzać )to tym bardziej jestem rozczarowana
Zupełnie nie wiem kto tu "strzela" i jakimi "wykrzyknikami" hm..:))

ocenił(a) film na 9
melania1964

Słuchaj są filmy co jednym sie podobają mówią kurna zarąbisty a drugi powie ładna kicha tak juz jest, mnie sie osobiscie film spodobał bardzo ale nie jako horror tylko własnie thriler,nigdy sie sie czyms takim nie kieruje nie jestem typem goscia co uwidzi w tv trailer filmu i na jakiego podstawie leci do kina ,,a bo to będzie dobre,, nie chodziło mi w tym tekscie o opis filmu lecz o pokazanie ze jednak to film tych samych autorów co Labiryntu i Sierocinca ,,,"Oczy Julii" to największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje mroczny film twórców hitowego „Sierocińca” i „Labiryntu Fauna”,, moze za duzo skopiowałem tekstu i sie nie zrozumielismy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones