PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547450}

Oczy Julii

Los Ojos de Julia
6,4 41 729
ocen
6,4 10 1 41729
Oczy Julii
powrót do forum filmu Oczy Julii

REWELACJA!!!!

ocenił(a) film na 7

Mistrzowskie połączenie horroru, i thrillera!!! Pierwsza połowa dość nuda, ale druga
rekompensuje wszystko z nawiązką. Super pomysł, bardzo oryginalny. I w końcu działanie
bohaterów w horrorze ma sens, wszystko jest racjonalne, i dobrze wytłumaczone, co nie
zmienia faktu że jest przerażające. Przerażająco prawdziwe!
Kto pójdzie do kina i mu się nie spodoba, zwracam kase za bilet :P

ocenił(a) film na 9
mieciu13

Zgadzam sie z każdym słowem.

Enemie

Mnie również się podobał, w zasadzie uświadomił mnie , jakie katusze muszą przeżywać niewidomi. A przy tym, dobrze się bawiłem :D

mieciu13

W 100% się z Wami zgadzam, świetny film.

ocenił(a) film na 6
mieciu13

10/10? Ewidentnie za dużo...
Super połączenie thillera i horroru? Jako thiller można zaliczyć ostatnie pół godziny w tym może ze dwie sytuacje podlegające pod horror, a pierwsza godzina to słaby kryminał...

Jednak każdemu podoba sie cos innego, więc skoro lubisz takie filmy i oceniasz je na 10/10 to Twój wybór :)

ocenił(a) film na 3
mieciu13

To zwracaj kasę.

ocenił(a) film na 3
mieciu13

oddawaj za bilet ,film wlasnie trzyma sie kupy do polowy a potem to juz tylko powolna agonia ,autor filmu nie wiedzial chyba jak zakonczyc ten film no i wyszlo ,groteska ,romans i kilka innych ,horror to napewno nie jest ,przyznam ze do polowy trzymal mnie w napieciu ,druga polowa byla taka ze sie smialam z reżysera ze takie cos wymyslił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones