PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547450}

Oczy Julii

Los Ojos de Julia
6,4 41 729
ocen
6,4 10 1 41729
Oczy Julii
powrót do forum filmu Oczy Julii

W sumie nawet nie wczytywałam się w żadne recenzje, poprostu obejrzałam!!!! Rzeczywiście to taki thriller i horor w jednym. Fajnie budowane napiecie, kilka ciekawych ujęć, interesujący pomysł na skorelowanie pracy kamery z opowiadaną historią - troche to enigamtyczne i może nawet nie dokońca precyzyjne, ale nie chce też zdradzać zawiele, bo pewnie większość raczej nie widziała niż widziała film:). Jednak nie trzeba być jakims wyrafinowanym znawcą kina, żeby domyśleć się że pewne elmenty były już wieokrotnie wykorzystywane i powielane w podobnych produkcjach. Zwłaszcza końcówka filmu troche tendencyjna, Mimo to film zdecydowanie na plus. Odbiega od klasycznych głupich amerykańskich hororów w stylu pił mechanicznych. Zaciekawia, troche wzrusza, przeraża choć nie ma tryskajacych krwią trupów!!!!!! POLECAM

ocenił(a) film na 7
Ana_Maria_fw

Anno, a czy jest tu dużo zwrotów akcji?:) Obejrzę dzisiaj, bo zaciekawiła mnie twoja recka :)

danio344

Super!!! Uważam, że fabuła nie jest jakos mega orginalna - zwłaszcza, że chyba ciężko jst dzisiaj stworzyć w kinie coś nowatorskiego. Dlatego chyba nie mówiłabym o jakis spektakularnych zwrotach akcji, ale jasne napewno trzyma w napięciu, a jak sie go ogląda późno w nocy, gdy cały świat już śpi to nawet można się bać:) Jednak według mnie największym atutem tego filmu jest to że jest poprostu dobrze i ciekawie zrobiony. Miłego oglądania zatem:) pozdrawiam

Ana_Maria_fw

A są już napisy?

chatiflatt

Ojjj nie wiem !!!!!!! Ja ogladalam po hiszpansku, takze jak z napisami pojecia nie mam !!!!!!

ocenił(a) film na 7
chatiflatt

są już napisy na NapiProjekt ;)

ocenił(a) film na 6
Ana_Maria_fw

A można wiedzieć gdzie oglądałaś ten film? Na jakiej stronie internetowej? Pozdrawiam serdecznie! :)

ocenił(a) film na 7
malwinka116

Są napisy angielskie to wersji Hiszpańskiej :) A najlepiej to polecam do kina! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones