PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547450}

Oczy Julii

Los Ojos de Julia
6,4 41 739
ocen
6,4 10 1 41739
Oczy Julii
powrót do forum filmu Oczy Julii

Mocny, trzymający w napięciu film,ale dla mnie brak w nim logicznego związku granych postaci oraz niejasne powiazania między nimi. Zgoda na pokazanie fobii, ale nie wiem poca tyle okrucienstwa i szokowanie widza. Nie można tego wzrzucić na wyobrażnię Julii,która tracąc wzrok odczuwa li,to co pokazal rezyser nie trzyma się wg mnie "kupy".Podziw dla dobrej gry aktorki Belen Ruedy, zwłaszcze jej pogonie w szpilkach za facetem -widmo! Odniosłam wrażenie,że rezyser zrobił ten film wyłącznie dla tej własnie aktorki. Jesli mniał za zadanie przestraszac ,to własnie spełnił swoja role.

ocenił(a) film na 9
Alberta

brawo za zrozumienie filmu

ocenił(a) film na 8
Alberta

zawsze myślałam, że thrillery mają straszyć... a Ty z jakim nastawieniem oglądałaś ten film?

ocenił(a) film na 8
Alberta

Szokowanie widza, naprawdę?
Co w nim było szokującego i okrutnego?
Dziwny film, w którym najwięcej złych rzeczy widzi osoba praktycznie niewidoma.... Zresztą, nie ma co tego filmu opowiadać, przy każdym zdaniu należałoby krzyczeć SPOILER!!!!!

Ten film powinno się po prostu zobaczyć, by określić, po której stronie jesteśmy : Czy zdenerwowała nas ilość wątków, czy podoba nam się mnogość sytuacji? Ja się zaliczam do drugiej grupy, podobało mi się zagmatwanie, logicznie poprowadzone.
I poza tym, aktorka grająca główną rolę była przeciętna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones