PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547450}

Oczy Julii

Los Ojos de Julia
6,4 41 729
ocen
6,4 10 1 41729
Oczy Julii
powrót do forum filmu Oczy Julii

"Oczy Juli / Los Ojos de Julia" (2010) - tracąca wzrok Julia badając tajemniczą śmierć niewidomej siostry trafia na trop niewidzialnego dla większości mordercy.
Interesujący początek (koszmar systematycznie postępującej ślepoty i niewidzialność, mało interesującego dla ogółu, człowieka) bliski kinu grozy, który przekształca się w przeciętną opowieść o szalonym zbrodniarzu. Zmarnowany potencjał.

ocenił(a) film na 4
harkonen_mgla

Jakże prawdziwe jest to co napisałeś. Mam bardzo podobne odczucia co do tego filmu.

ocenił(a) film na 3
harkonen_mgla

Zgadzam się w stu procentach. Zapowiadało się bardzo dobrze :).

ocenił(a) film na 8
harkonen_mgla

dla mnie potencjał wykorzystany w pełni,oglądając dostałem nawet więcej niż się spodziewałem,nie szukałem wysokobudżetowego filmu typu "zabili go i uciekł" a potem jeszcze 6 cześci co pół roku,zawiodła mnie troszke muzyka,ale film polecam.

corey843

ciekawe, ja liczyłem na ambitne, wysmakowane kino z dreszczykiem w tle i nie dostałem tego - widać oczekiwałem więcej niż twórcy byli w stanie wymagającemu widzowi sprezentować

ocenił(a) film na 7
harkonen_mgla

To że oceniasz wszystkie filmy na jeden nie musi wcale oznaczać że jesteś wymagającym widzem i masz wysublimowany gust. Z ciekawości zajrzałem na twój profil. Nie chcę oceniać ale bardziej przypominasz hejtera niż kogoś kto lubi dobre kino.

Kupisz14

a oceniam wszystkie filmy na jeden? a jakie filmy oceniłem? m y ś l i m y, myślimy!

Kupisz14

a jeśli już prostackiego slangu używasz to upewni się, że znasz definicje słówka, którym na oślep wywijasz

ocenił(a) film na 7
harkonen_mgla

Przygniatająca większość na 1. Wyraz "wszystkie" posłużył mi jako uogólnienie żeby wykazać ogrom zjawiska. Hejter to jest słowotwór niema go w słowniku języka Polskiego. Od angielskiego nienawidzić. Użyłem go prawidłowo.

Kupisz14

widzę, że niewiele pojmujesz z słowa pisanego. a) miałeś przeanalizować częstotliwość występowania najniższej oceny w powiązaniu z tytułami, które piętnuje przy uwzględnieniu występowania ocen pozytywnych przyznanych reprezentantom określonych grup tematycznych - widać przerosło to twoje możliwości intelektualne. b) wyraźnie napisałem "jeśli już prostackiego slangu używasz to upewni się, że znasz definicje słówka, którym na oślep wywijasz". czy nie dość jasno dałem do zrozumienia, że używasz "nowotworu", którego znaczenia nie pojmujesz?

ocenił(a) film na 7
harkonen_mgla

Przepraszam Cię za to iż śmiałem się tobie sprzeciwić twoja inteligencja mnie oślepiła. Gdybym chociaż w małym ułamku był tak inteligentny jak ty na pewno bym to wszystko pojął o czym piszesz. W ten sposób zakańczam tą dyskusję.

Kupisz14

wybaczam. nie twoja wina, że rozwijasz się w właściwym tempie... a może jednak twoja? (Bóg i historia to osądzą - jeśli nie dadzą rady IPN im pomoże).

harkonen_mgla

nie rozumiem po co te nerwy... my mamy "trochę" inny gust niż kolega i tyle, choć właściwie interesujące, bo pisze jak kobieta (heh i to nie jest złośliwość, bo w końcu sama jestem kobietą) ... no i w sumie psuje pewnie opinię wielu filmom swoimi jedynkami, ale to wolny kraj i każdy ma prawo sądzić po swoim guście... ja na przykład dałam 8. Film właśnie obejrzałam i mi się podobał...

tatsel

zawsze się znajdzie ktoś kto protekcjonalną manierą zaogni sytuację, taka to kulturka w bezpiecznym, anonimowym światku wirtualnym /// za mało testosteronu w postach? toż to skandal! coś z tym trzeba zrobić!

ocenił(a) film na 5
harkonen_mgla

Całkowicie sie z Tobą zgadzam, zapowiadało sie po trailerach wspaniale, wydałam prawie 20 zł na b ilet do kina, ale jednak rozczarowanie...
Hiszpański horror... Mogło być o wiele lepiej, dałam 4

harkonen_mgla

w sumie ja też, ale dałam tak dużą ocene : dla zachęty bo jednak nakręcić dobry horror bądź thriler jest bardzo trudne wiem co mówie bo widziałam ich dość sporo - horrory, chociaża wolę thirlery, ale niestety -nie wiem czemu- strasznie mało ich widział, ale mam zamiar to zmienić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones