PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749}

Oczy szeroko zamknięte

Eyes Wide Shut
7,3 111 557
ocen
7,3 10 1 111557
7,1 30
ocen krytyków
Oczy szeroko zamknięte
powrót do forum filmu Oczy szeroko zamknięte

Ten film to najzwyklejsza hucpa.
I ci potwornie męczący się ze swoimi rolami Criuse, Kidman i Pollack, nie rozumiejący o co chodzi Sławnemu Reżyserowi?!! WTF?!
Obserwować ich męczarnie na ekranie, zastygłe miny, zawieszenia głosu to było dość zabawne, w sumie, doświadczenie.
2 i pół godziny głębokiej.......szmiry.

agur

Jak nie znoszę Cruise'a i nie przepadam za Kidman, tak odmówić im kunsztu z jakim tutaj zagrali nie mogę. Czy to kwestia charakteru łączących ich wówczas relacji, nie wiem, ale kompletnie nie zgadzam się z Twoja oceną. Podziwiam Kubricka, że wyczuł między nimi jakiś ferment i doskonale to wykorzystał, a oni - może podskórnie - ale na pewno go zrozumieli, co widać na ekranie

ocenił(a) film na 5
agur

ja się zgadzam. O ile przesłanie filmu jest fajne i dosyć intrygujące to forma jaką Kubrick częstuje widza jest po prostu niestrawna. Świetnie buduje napięcie dobrą muzyką, po czym niszczy wszystko dialogiem na 30 minut. Dla mnie film jest nudny, przydługi i strasznie sztywny. Nie rozumiem fenomenu Kubrick'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones