Eyes Wide Shut

2 godz. 39 min.
7,3 101 065
ocen
7,3 10 101065
42 518
chce zobaczyć
7,2 15
ocen krytyków
{"rate":7.2,"count":15}
{"type":"film","id":749,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Eyes+Wide+Shut-1999-749/tv","text":"W TV"}]}

Alice Harford (Nicole Kidman) i William Harford (Tom Cruise) są małżeństwem. William jest znanym lekarzem, zajmuje się leczeniem bogaczy, dzięki czemu jest dość zamożny. Jego żona prowadzi galerię i udziela się towarzysko. Oboje należą do nowojorskiej śmietanki. Są atrakcyjni, a czas upływa im na wspólnym imprezowaniu, w trakcie których często otrzymują propozycje kontaktów pozamałżeńskich, z których nie korzystają. Ich życie zmienia się jednak podczas pewnego przyjęcia. Po balu lekko oszołomiona Alice wyznaje mężowi, że nie zawsze była mu wierna...

Beta
opis użytkownika

Lekarz William Harford (Tom Cruise) i jego żona Alice (Nicole Kidman) są szczęśliwym nowojorskim małżeństwem. Ich szczęście trwa jednak do momentu, kiedy Alice wyznaje pod wpływem narkotyku, że marzyła kiedyś o grze erotycznej z innym mężczyzną. Zdruzgotany Harford wybiera się na nocną eskapadę, w czasie której ma trzy okazje do poznania smaku zdrady.

Miss_Xev
opis użytkownika

Bill Harford (Tom Cruise) jest lekarzem, a jego żona Alice (Nicole Kidman) prowadzi galerię. Wraz z córeczką zajmują apartament na Manhattanie. Są zamożni i obracają się wśród bardzo wpływowych ludzi. W ich długoletnie, spokojne małżeństwo zaczyna wkradać się nuda. Pewnego dnia na przyjęciu William zaczyna zdawać sobie sprawę ze swych fascynacji erotycznych. Niezaspokojone fantazje seksualne sprawiają, że małżonkowie coraz bardziej oddalają się od siebie.

Beta
opis użytkownika

Historia małżeństwa, Williama (Tom Cruise) oraz jego pięknej żony Alice (Nicole Kidman). Pewnego dnia para udaje się na przyjęcie do Victora Zieglera (Sydney Pollack), gdzie kobieta spotyka uwodziciela, z którym przez całą noc flirtuje, rozmawiając o miłości, seksie i życiu. William natomiast zostaje wezwany przez gospodarza na piętro. Okazuje się, że jedna z dziewczyn przedawkowała narkotyki i potrzebna jest pomoc. Doktor robi co może, a całe zajście zostaje między nimi. Małżeństwo wraca do domu, gdzie dochodzi między nimi do kłótni rodzinnej. Aby odreagować, Bill opuszcza mieszkanie i przypadkowo spotyka dawnego przyjaciela, który podaje mu tajemnicze hasło...

Tom Cruise i Nicole Kidman grają w ostatnim obrazie Stanleya Kubricka małżeństwo uwikłane w skomplikowaną sieć zazdrości i seksualnej obsesji. Na wigilii organizowanej przez bogatego, niebanalnego Victora Zieglera (Sydney Pollack) prowokacyjne umizgi i niewinne flirty wzbudzają podejrzenie – lekarz wyższych sfer dr William Harford (Cruise) i jego seksowna żona Alice (Kidman) zerkają na siebie z daleka. Nieco później, ta pozornie doskonała para zweryfikuje swoje intymne fantazje seksualne, ale bez udziału współmałżonka. William złapany między rzeczywistością a iluzją, zazdrością i obsesją, walczy ze swoimi wewnętrznymi pragnieniami. Czy pozwoli on dojść do głosu swym fantazjom erotycznym, czy też zachowa je w ukryciu? Czasami człowiek widzi wyraźniej, gdy jego oczy są szeroko zamknięte.

Apple TV+

Tom Cruise i Nicole Kidman grają w ostatnim obrazie Stanleya Kubricka małżeństwo uwikłane w skomplikowaną sieć zazdrości i seksualnej obsesji. Na wigilii organizowanej przez bogatego, niebanalnego Victora Zieglera prowokacyjne umizgi i niewinne flirty wzbudzają podejrzenie – lekarz wyższych sfer dr William Harford i jego seksowna żona Alice zerkają na siebie z daleka. Nieco później, ta pozornie doskonała para zweryfikuje swoje intymne fantazje seksualne, ale bez udziału współmałżonka. William złapany między rzeczywistością a iluzją, zazdrością i obsesją, walczy ze swoimi wewnętrznymi pragnieniami.

Rakuten