PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749}

Oczy szeroko zamknięte

Eyes Wide Shut
7,3 111 557
ocen
7,3 10 1 111557
7,1 30
ocen krytyków
Oczy szeroko zamknięte
powrót do forum filmu Oczy szeroko zamknięte

Film jest do bólu przewidywalny, spodziewałam się każdej sceny, łącznie z maską na poduszce obok śpiącej żony. Jestem zdziwiona, uwielbiam Kubricka, ale ten film zupełnie mi do niego nie pasuje, wieje banałem. Oczywiście - masoneria, tajny krąg, illuminati - ale mimo wszystko nuda. Jedyne, co jest w nim rzeczywiście pociągające to dobra muzyka. Niewykorzystany potencjał.

ocenił(a) film na 10
laskowyorzech

Masz dar jasnowidztwa, zapewne sceny w której Sally mówi o tym, że Domino ma HIV też się spodziewałaś.

ocenił(a) film na 4
Kamileki

Spodziewałam się, że ktoś odpowie w ten oto, niczego nie wnoszący, sposób. Film był dla mnie przewidywalny i nie zaskoczył mnie w ani jednym momencie, jeśli chcesz mnie przekonać, że się mylę - bardzo proszę, byle trochę bardziej konstruktywnie.

ocenił(a) film na 10
laskowyorzech

Chodzi mi jedynie o Twoje zdanie dotyczące tego, że spodziewałaś się każdej sceny dlatego napisałem w lekko ironiczny sposób. Mężczyźni myślą nieco inaczej niż kobiety i pewnie inaczej odebrałem to zdanie. Pisząc "spodziewałam się każdej sceny" dla mnie oznacza, że wiedziałaś też np. że Bill akurat przypadkiem zaraz pojedzie do zakonu illuminati. A pewnie Twoje stwierdzenie oznacza bardziej coś w stylu "nic mnie nie zaskoczyło" :)

ocenił(a) film na 4
Kamileki

No tak, mężczyźni :)

ocenił(a) film na 10
laskowyorzech

No tak :D

ocenił(a) film na 8
laskowyorzech

naprawdę tak uważasz? ja miałem zupełnie odmienne odczucia, dla mnie to świetne kino, zwłaszcza od momentu gdy bohater wkracza w świat swojej wyobraźni

ocenił(a) film na 4
jazzmanfromspace

Niestety. Tym bardziej szkoda, że chodzi o Kubricka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones