Film

De Superman à Spider-Man: L'aventure des super-héros

2002 1 godz. 40 min.
7,2 222
oceny
7,2 10 1 222
169
chce zobaczyć
{"id":"242210","linkUrl":"/film/Od+Supermana+do+Spidermana.+Historia+superbohater%C3%B3w-2002-242210","alt":"Od Supermana do Spidermana. Historia superbohaterów","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/22/10/242210/7058281.2.jpg"}
Dokument ukazujący historię superbohaterów z amerykańskich komiksów.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Historia powstania oraz analiza fenomenu najważniejszych komiksów o superbohaterach: Supermana, Batmana, Hulka, Fantastycznej Czwórki, Spider-Mana czy też Kapitana Ameryki. Twórcy komiksów, socjolodzy oraz krytycy przedstawiają jak wyglądały początki bohaterów dzieciństwa, jaki wpływ miały losy superbohaterów na kolejne pokoleniaHistoria powstania oraz analiza fenomenu najważniejszych komiksów o superbohaterach: Supermana, Batmana, Hulka, Fantastycznej Czwórki, Spider-Mana czy też Kapitana Ameryki. Twórcy komiksów, socjolodzy oraz krytycy przedstawiają jak wyglądały początki bohaterów dzieciństwa, jaki wpływ miały losy superbohaterów na kolejne pokolenia oraz jak historia świata wpływała na przygody samych postaci. Wywiady z twórcami uzupełniają liczne fragmenty komiksów, kreskówek oraz filmów fabularnych.

studio
13ème Rue / ARTV / Bravo! / Więcej...
inne tytuły
Spider-Man - Once Upon a Time the Super Heroes (tytuł video) Wielka Brytania
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Online ???

  Popculturegeek

  Witam, proszę o pomoc. Czy ktoś z was wie, gdzie można obejrzeć ten dokument online ? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

 • A jednak TVP Kultura nie jest taka beznadziejna :)

  Adash

  Bardzo fajny dokument i pouczający dokument , zawierający historię komiksów od podszewki do dzisiejszych czasów , gdzie mamy modę na tego typu adaptacje. Warto obejrzeć. 6/10

 • Nazwa filmu

  gothicwarrior

  Siema! Wie ktoś może jak się nazywał film o kolesiu w zbroi, który walczył z takim potworem co po chwili zmienił się w coś podobnego do człowieka. Było to pod koniec dokumentu praktycznie.

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem aew4334555
  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.