PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31642}

Od zmierzchu do świtu 3: Córka kata

From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter
5,0 3 173
oceny
5,0 10 1 3173
Od zmierzchu do świtu 3: Córka kata
powrót do forum filmu Od zmierzchu do świtu 3: Córka kata

Znajduje się obecnie w małym miasteczku, na granicy pomiędzy Stanami Zjednoczonymi, a Meksykiem, jest koniec XIX wieku. Napotyka tam parę, John Newlie(Lennie Loftin) i jego żonę Mary(Rebecca Gayheart) nawołującą do nawrócenia tłumu, który czeka na powieszenie bandyty Jhoniego Madrida(Marco Leonardi), przez kata(Temuera Morrison). Wszystkiemu przygląda się jego córka Esmeralda(Ara Celi). Nikt z nich nie spodziewa się, że swoje ścieżki skrzyżują ponownie, w bardziej makabrycznych okolicznościach.
Trzecia część jest prequelem, wstępem do opwieści, wyjaśniającej parę wątków z części wcześniejszych. Tradycyjnie jak w poprzednich odsłonach film jest podzielony na część akcji(kryminał/ w tym przypadku western), a także część komedio-horrorową.
W mojej opinii pierwsza część każdego z filmów była lepsza niż jej część końcowa. Prequel w mojej ocenie plasuje się gdzieś pomiędzy jedynką, a dwójką.
I o ile kawałek westernu trójki jest słabsza od kryminału jedynki. O tyle część horroro-komediowa w trójce jest wyraźnie lepsza. W mojej opinii, że prequel zasługuje na mocne 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones