Respire

1 godz. 31 min.
6,8 7 519
ocen
6,8 10 7519
9 990
chce zobaczyć
6,6 5
ocen krytyków
{"rate":6.6,"count":5}
{"type":"film","id":708925,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Respire-2014-708925/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Oddychaj
  • na wstępie dla zainteresowanych film dostępny do 15 lutego na vod.
    a teraz konkret, nigdzie nie mogę znaleźć soundtracku, a desperacko poszukuję jednej z piosenek. wpisuję tyle tekstu ile zrozumiem w google i nic. chodzi mi konkretnie o piosenkę ok. 53 minuty kiedy dziewczyny są na imprezie, Charlie ma na sobie kostium pandy to chyba sylwester. zaraz po niej puszczają Fun.- We are young. Ale chodzi o tę poprzednią, śpiewa ją koleś jest pianino ale tez jakiś bit, a z tekstu tyle co wyłapuję to "i guess i didn't know what i could have done to be our savior oh we were(n't?) meant to be it's just another beautiful failure". ktoś, coś...?

• ajsmama https://www.youtube.com/watch?v=GT6J33_-LNw

• czmecka haha, dzięki, ale to nie to ;p ta piosenka jest w zupełnie innym momencie filmu i nie tak trudno ją znaleźć ;)
    do innych, nadal szukam tamtej, z tekstu tyle co wyłapuję to "i guess i didn't know what i could have done to be our savior oh we were(n't?) meant to be it's just another beautiful failure"????

• ajsmama no co? to było z imprezy :p a tak na poważnie, nie sprawdziłam o którą chodzi, a to było łatwo znaleźć ;) szukaj z hasłami musique du film respire albo la BO Respire, Francuzi nie lubią angielskiego x)

• dissemblance ocenił(a) ten film na: 7

ajsmama Hm, dziwna rzecz. W napisach końcowych widnieje tytuł „Beautiful failure”, więc to prawdopodobnie to, ale wedle dalszych wytycznych również nie mogę tego znaleźć. Jest napisane tak: „composée et interprétée par Gabriel – Kane Day – Lewis; musique mixée par Remy Felsch et Sam Haiman”.

• dissemblance o tak to na pewno ten koleś śpiewa, ale piosenki nigdzie nie ma... ;/

• fireheaven ocenił(a) ten film na: 5

ajsmama ojjj ile się jej naszukałam :( i nie znalazłam ale rzeczywiscie śpiewają tam "just another beautiful failure" i tyle

• wasyli ocenił(a) ten film na: 8

ajsmama Zostało własnie wrzucone na kanał. Niestety w innym klimacie , wg mnie gorszym :(
    https://www.youtube.com/watch?v=J6R1-cz8bjg

• wasyli ooo, dziękuję. po długim czasie xd ale rzeczywiście wersja o wiele gorsza :(