PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90970}

Odgłosy

Suspiria
7,0 15 168
ocen
7,0 10 1 15168
7,2 28
ocen krytyków
Odgłosy
powrót do forum filmu Odgłosy

Arcydzieło.

ocenił(a) film na 10

Nic dodać, nic ująć. Kto nie widział, niech czym prędzej zobaczy.

Hombrini

Kwestia gustu. Mnie się ten film nie podobał zupełnie. Wyłączyłem po jakiejś godzinie. Ja horror oglądam tylko po to żeby się przestraszyć a ten film jak dla mnie straszny nie był.

ocenił(a) film na 10
Andrzejek324

Andrzejek324, zgadza się - kwestia gustu. Ale dodam jedynie, że "Odgłosy" są horrorem, który nie bazuje na maksymalnej dawce grozy (choć były przecież sceny, przy których adrenalina skacze po sam mózg), ale przede wszystkim na genialnej wizji artystycznej.

Hombrini

Nie wiem gdzie były te straszne sceny ja obejrzałem jakąś ponad godzine i wyłączyłem.

ocenił(a) film na 10
Andrzejek324

Dla mnie scena z cięciem serca baletnicy, albo scena, w której jedna z uciekających bohaterek wpada w stos stalowych drutów. Ale znów: różnica pomiędzy "Odgłosami", a tym czego oczekujesz od horroru to jak różnica pomiędzy AC/DC a Pink Floydami. Oba te zespoły to muzyka rockowa, z tym że pierwszy daje kopa i adrenalinę, a drugi nastawiony jest na maksymalny artyzm i wysublimowanie.

ocenił(a) film na 9
Andrzejek324

Ja tak miałem jak oglądałem Phenomena tego samego reżysera, kompletnie mi nie podeszło. Co innego Suspiria

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones