PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436704}

Odlot

Up
7,5 259 468
ocen
7,5 10 1 259468
7,9 35
ocen krytyków
Odlot

"Odlot" to najnowszy film studia Disney / Pixar. Jest to historia o dorastaniu. Jej bohaterem jest pewien 70-latek. Pewnego dnia spotyka strażnika leśnego, co doprowadzi do całej serii przedziwnych zdarzeń, które całkowicie zmieniają to, kim jest. Bohater przemierzy cały świat walcząc z bestiami i złoczyńcami, i zawsze spożywając obiad o 15.30.

opis dystrybutora kina

Carl Fredricksen, zwyczajny staruszek, pewnego dnia postanawia zrealizować marzenie swojego życia i wyruszyć w podróż do tajemniczej krainy w Ameryce Południowej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Carl podróżuje we własnym domu unoszonym przez setki balonów, a w wyprawie towarzyszy mu pasażer na gapę – "Syn Dzikiej Przyrody", ośmioletni Russel. Prawdziwe przygody zaczynają się jednak dopiero po dotarciu na miejsce, gdzie nasi podróżnicy spotykają niezwykłych przyjaciół: mówiącego ludzkim głosem psa Asa i wyjątkowego ptaka Stefana. Odkrywając sekrety dżungli w takim towarzystwie, Carl zdaje sobie sprawę, że czasem przygodę znajduje się wcale nie tam, gdzie się jej oczekiwało...

opis dystrybutora dvd

Siedemdziesięcioośmioletni Carl Fredricksen, emerytowany sprzedawca balonów, spełnia swe wielkie życiowe marzenie o przygodzie - za pomocą setek balonów przekształca swój dom w wielki pojazd powietrzny i odlatuje do Ameryki Południowej. Ale przypadkiem zabiera nieplanowanego pasażera, ośmioletniego skauta Russella, pełnego nieuzasadnionego optymizmu, lecz wyjątkowo niezręcznego. Razem przeżywają mnóstwo zaskakujących i niespodziewanych przygód...

opis dystrybutora kina

Istnieje niezliczona liczba sposobów na rozpoczęcie przygody i spełnienia życiowych marzeń. Na jeden z nich zdecydował się Carl Fredricksen, 78-letni gderający staruszek, który jednak aby dotrzymać danej zmarłej żonie obietnicy przywiązuje do swojego domu balony i wyrusza w kierunku Ameryki Południowe żeby zobaczyć Rajski wodospad. Wydawałoby się, że wszystko układa się według planu do chwili, gdy dziadek orientuje się, że na jego pokładzie znajduje się nieproszony gość - gadatliwy i nieco nierozgarnięty skaut - ośmioletni Russel.
Film “odlot” przedstawia losy owego duetu, który, aby przeżyć i pokonać wiele niebezpieczeństw czyhających wśród dzikiej przyrody musi nauczyć się współpracy i razem zmierzyć się z nieoczekiwanymi wrogami, przy okazji poznając nowych przyjaciół zamieszkujących dżunglę.

platforma vod

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones