PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733}

Odlotowy duet

A Night at the Roxbury
6,9 15 226
ocen
6,9 10 1 15226
6,2 4
oceny krytyków
Odlotowy duet
powrót do forum filmu Odlotowy duet

6/10

ocenił(a) film na 6

niezła komedia, można się pośmiać, zrobiona na luzie i z dobrym humorem; znakomity duet Kattan - Ferrell; kapitalny soudtrack - klasyka!
Moja ocena: 6/10

Pauleta

Jeśli jeszcze nie widziałeś, to polecam krótkometrażówkę na podstawie której nakręcono Odlotowy duet.

Filmik krótkometrażowy jest dużo lepszy a wszystko przez obecność jednego gościa, który w każdej komedii robi różnicę ;)

http://www.youtube.com/watch?v=SpwK3vFGJp0

ocenił(a) film na 6
Maniek2008

obejrzałem, fajne, szczególnie świetne zakończenie z tym domem starców.. poza tym właśnie szkoda, że Jim Carrey nie zagrał w pełnometrażowej wersji

Pauleta

Kiedy obejrzalem odlotowy duet to pomyslałem sobie "co by było gdyby..." no ale cóż, nigdy się nie dowiemy. Podejrzewam, że byłaby to "głupawa" komedia, która zapadłaby wielu w pamięci tak jak Ace Ventura, no ale niestety. Dobrze, że jest chociaż taka krótkometrażówka ;)

Pauleta

Soudtrack z tego filmu rzeczywiście jest dobry ale film myślałem, że będzie lepszy. Spodziewałem się więcej zabawnych sytuacji, moja ocena tego filmu to 5/10. Według mnie jest dużo lepszych komedii od tej wartych obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones