PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733}

Odlotowy duet

A Night at the Roxbury
6,9 15 251
ocen
6,9 10 1 15251
6,2 4
oceny krytyków
Odlotowy duet
powrót do forum filmu Odlotowy duet

Na Imdb głosowało ponad 16k na dzień 25 lipiec i średnia filmu to 5,5, tutaj 997 (magiczna liczba) głosów i 8,01, ciekawe kto ma racje.

butryk_2

filmweb ma racje bo to jedna z najbardziej wypaśnych komedii jakie oglądałem w życiu ;P

mrmrmario

Jedna osoba, która tu się wypowiedziała zrozumiała moją wypowiedź, która była tak prosta jak drut. Przykro mi tamtych, którzy nie zrozumieli, ze z mojej strony było to proste pytanie :)

ocenił(a) film na 3
butryk_2

odpowiedz jest banalnie prosta - nie ma żadnej racji, nie ma czegoś takiego jak prawdziwa jedyna ocena, ponieważ każda jest prawidłowa.

ocenił(a) film na 10
butryk_2

co imdb chloptasiu? na ziemie leszczu
film web ma racje

lucek364

Nie rozumiem o co Ci chodzi, to było zaciekawienie zadałem pytanie normalnym ludziom, którzy normalnie umieją odpowiadać, trochę kultury człowieku, nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi wróć do pierwszej klasy i nie przezywaj ludzi, tak Cię rodzice wychowali?

użytkownik usunięty
butryk_2

Warto zauważyć, że masa ludzi głosuje na ten filmik tylko dlatego, że widzieli, zajebisty, swoją drogą, klip z Carreyem w rytmie Haddawaya

użytkownik usunięty

Co mnie obchodzi Imdb. Film widziałem kilka razy super komedyjka, ekstra dopasowana muza, eurodance z lat 90tych.

ocenił(a) film na 7

Imdb portal dla debilnych amerykanów, porównanie do serwisu z kraju idiotow... każdy kraj sie rożni każda kulture śmieszy o innego [z wyjatkiem rasistowskich chorychamerykanow bo to zlepek kultur wywadzacych się z szumowin ktorychj zsynalo za ocean.. ]

zauwaz ze w stanach jest o wiele wiecej ludzi niz w polsce wiec nie porownój ilosvci głosów, i tam wszytskie filmy sa znane skoro głownie reklama skierowana jest na stany, skoro to filmy w ich jezyku..

ps a uzytkownicy robia z siebie idiotow aby informacje o filmach kopiować z tego debilnego portalu, zal mi tych praktych co za debilizm..

ocenił(a) film na 7
mqna

a komedia śmieszna na szry wieczór;]mozna sie pośmiac;]

mqna

Polska akurat jest o wiele bardziej rasistowska, co pokazuje chociażby przykład Ciebie ("wywadzacych się z szumowin ktorychj zsynalo za ocean.."). Akurat im bardziej zróżnicowany kraj kulturowo tym mniej rasistowski ; /

ocenił(a) film na 7
msierak

to spójrz na U.S.A .. jeden z najnbardziej kryminalnych kraj typowo rasistowski same zóltki same czarnuchy ;) i panujaca powszechna nienawiśc, kraj idiotów którzy mysla ze rzadzą swiatem;)

mqna

Nie ma to jak bzdury wypisywane przez śmiesznego polaczka... w dupie byłeś i gówno widziałeś.
Największym burakiem i debilem jesteś ty i właśnie tacy idioci przynoszą wstyd polsce, gdy pojadą się panoszyć za granicę przy kopaniu rowów.

ocenił(a) film na 7
jack19

Najwieksza ciota jeste,s ty patrz na to co piszesz palko ssij mi
małolacie;p sam sie nadajesz do kopania rowów nie wyksztalcony idioto;p
zastanow sie do kogo piszesz pałko pracuja w dobrej firmie nie musze tak
jak ty cwelu jezdzic przy kopaniu burakow;p

masz oczy ogra niczone tylko do swojej wiochy nie widzsz szarej
rzeczywistosci zal mi takich kretynow

ocenił(a) film na 8
mqna

no to zablysnales!! wydaje ci sie, ze pozjadales wszystkie rozumy (zal mi tych praktych co za debilizm, kraj idiotów którzy mysla ze rzadzą swiatem), ale twoja ostatnia wypowiedz dopiero wywoluje zalosc. ale choc lubie ten film to zdaje sobie sprawe, ze jest on przeznaczony, albo dla ludzi, ktorzy na taki typ humoru (jak np. ja) sie nastawiaja (np. jointem:)), albo dla takich inteligentow nie przyjmujacych zadnych argumentow jak ty:) bo film jakby nie patrzec jest po prostu glupi!

mqna

a tak tu ponownie wpadłem, ale już nie chce mi się odpowiadać na twoje wypociny, wydaje mi się, że opisałeś siebie, czyli jesteś typowym wieśniakiem bez mózgu i perspektyw na przyszłość... tak poza tym to nie wiem któremu serwisowi wierzyć, skoro Polacy masowo chodzą do kina jakieś totalne crapy (Disco Robaczki), to chyba jednak coś nie tak z gustem mają

ocenił(a) film na 6
butryk_2

Na imdb zazwyczaj jest niższa ocena niż na Filmwebie, więc to niczego nie udowadnia.
Poza tym, po co sugerować się ocenami? Chcesz obejrzeć film, to obejrzyj. I sam oceń.

ocenił(a) film na 2
sally_storm

Nie chciałbym uzurpować sobie prawa do wyrokowania o miarodajności ocen ale przyznam się szczerze, że film mi się nie podobał i trochę zaskakuje mnie ocena na filmwebie. 5,5 na Imdb nie budzi mojego zdziwienia.

galladorn

Film jest strasznie głupi. Po prostu wtedy był pierwszym takim komediowo głupim filmem który wyszedł w Polsce, dlatego ludzie myślą że jest dobry. A tak na prawdę jest głupi i beznadziejny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones