PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733}

Odlotowy duet

A Night at the Roxbury
6,9 15 232
oceny
6,9 10 1 15232
6,2 4
oceny krytyków
Odlotowy duet
powrót do forum filmu Odlotowy duet

Mam ten film już od bardzo dawna tylko ,ze z napisami. Szukałam ostatnio na poszczególnych stronach tego filmu z lektorem i znaleźć nie mogłam. Nie wiem czy ukazała się jakaś oficjalna płyta DVD z lektorem? Bardzo prosze o odpowiedź.

aneta99_7

Nie polecałbym oglądania tego typu filmów z lektorem. Kiedyś oglądałem White Chics z lektorem. Lektor zabija połowę humoru filmu (akcentowanie słów, zmiana głosu itp.)

TyPeczek

W dodatku w tym filmie ważną rolę odgrywała dyskotekowa muzyczka, a tej, w dodatku w lepszym bo europejskim wykonaniu było sporo. A już totalną porażką jest, gdy w filmie nadawanym w TV gostek śpiewa jakąś miłosną piosenkę lasce, a lektor czyta tekst tej piosenki... Wtedy mam ochotę kopnąć w d... tych, co ten film opracowują do wersji polskiej. Co innego gdy w tych momentach lektor sobie odpuszcza, a pod spodem puszczają tekst piosenki.
Znam jednak kumpla, co to ŻADNEGO filmu bez wyjątku nie obejrzy, gdy nie ma polskiego lektora:-) Dla mnie film na 3/10. Raz jeden można obejrzeć.

aneta99_7

hmm, ja też mam, ale z lektorem jeszcze nie znalazłem. Obecnie szukam na DVD, ale jest niedostępny. Jest na Amazon.com, nawet niedrogo. Jest na allegro, ale zdzierstwo (50zł)- kupione za granicą za taniochę. Bez polskich napisów nawet. Polski dystrybutor to najgorsza lipa na świecie- cały czas podtrzymuję to zdanie bo nie ma co na nich liczyć. Zacofanie w stosunku do Czech o 1000 mil

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones