PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733}

Odlotowy duet

A Night at the Roxbury
6,9 15 251
ocen
6,9 10 1 15251
6,2 4
oceny krytyków
Odlotowy duet
powrót do forum filmu Odlotowy duet

Witam
Czy gra tutaj Jim Carrey? Nie znalażłem go w obsadzie a na youtubie obejrzałem coś takiego:
http://youtube.com/watch?v=ZgM9_QJ6cZc&feature=related
I jeszcze tytuł "odlotowy DUET"?

ocenił(a) film na 10
socios17

Jim carrey nie grał w filmie, ale współtworzył scenariusz(wydaje mi się, że nie został wymieniony w napisach), stąd jego udział w pierwszym sketchu z serii "Saturday Night Live" (w póżniejszych wystąpili m.in. Sylvester Stallone, Pamela Anderson).
W filmie pan Zadir mówi "Wybaczcie, ale muszę przywitać się z Jimem Carrey'em. Jim, ty stary wariacie z grubą pałą! Smooked (nawiązanie do "Maski") ty sukinsynu!" ;p
pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Roman

to jest teledysk do piosenki " what is love" z udziałem 2 głównych aktorów i jim'a carey;a :)

ocenił(a) film na 10
socios17

Jimm Carrey nie miał nic wspólnego z filmem...wystapił tylko w programie saturday night live show gdzie był to jeden ze skeczów.

doktorbols

Dokładnie. powiedzymy, że to był taki stały numer Ferrella i Kattana w Saturday Night Live (do stworzonych postaci później dopisali scenariusz i zrobili film). Jak już ktoś napisał wyżej w SNL w swoich skeczach mieli czasem gości jak wspomniani: Sylwek, Pamela czy właśnie Jim, który choć tylko raz host'ował SNL to ten jeden skecz z jego udziałem zyskał chyba większą popularnośc niż Night at Roxbury i postaci braci w ogóle .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones