PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733}

Odlotowy duet

A Night at the Roxbury
6,9 15 241
ocen
6,9 10 1 15241
6,2 4
oceny krytyków
Odlotowy duet
powrót do forum filmu Odlotowy duet

Niecierpię

ocenił(a) film na 1

tych amerykańskich twarzy , dwójka z tytułu powinna zagrać w horrorze a nie w komedii . Łeb mi pękał w połowie filmu bo było po prostu nudno , może kiedyś dokończę , jeśli tak to tylko dla muzyki disco . Wracają wspomnienia dzięki ścieżce w tym filmie . Seal , Snap i inni to jest naprawdę niezłe .

ocenił(a) film na 9
jam

czlowieku jak ci sie nie podoba to ktos ci kaze ogladac? zebys tylko jeszcze potrafil podac jakis sensowny argument przeciwko temu filmowi a nie takie glupoty jak wypisujesz

ocenił(a) film na 1
____16

A skąd mogłem wiedzieć że to taka kicha będzie , jeżeli na filmewebie ocena jego to coś w okolicach 9 , myślałem że będzie niezłe. Swoją drogą to jakiś nonsens że ten film ma tak wysoką ocenę , nieuważasz ? . Nie podaje argumentów bo wydają się być oczywiste (nędzne dialogi , gra aktorów ,humor , historia , wszechogarniająca głupota i obrzydzenie ) . Pozdrawiam .

ocenił(a) film na 10
jam

Żeby zrozumieć ten film trzeba mieć poczucie humoru, to normalne że się nie spodoba zwykłym szarakom, którzy nie potrafią dostrzec tego specyficznego humoru zawartego w tym filmie. Jak dla mnie film jest supr :D

ocenił(a) film na 9
jam

Kwestia gustu. Mi humor tego filmu bardzo odpowiadal. Poza tym pod wplywem "Night at the Roxbury" na niejednej imprezei machalo sie glowami w rytm "What is love". O niewielu komediach moge powiedziec ze wywarly na mnie tak pozytywne wrazenie.

ocenił(a) film na 9
____16

Widać, że koleś zatrzymał się na etapie "Taksówkarza"... to pewnie dlatego nie kręcą go tego typu komedie. A może gość rzeczywiście nie ma poczucia humoru? Who knows...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones