PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733}

Odlotowy duet

A Night at the Roxbury
6,9 15 251
ocen
6,9 10 1 15251
6,2 4
oceny krytyków
Odlotowy duet
powrót do forum filmu Odlotowy duet

Nie lubię pastwić się nad filmami, bo szanuję gusta innych. Ale ”A Night at the Roxbury” (po jakiego grzyba ktoś to przetłumaczył na Odlotowy duet?) to moim zdaniem nieporozumienie. Nie trawię aż tak głupawych komedii i korci mnie, żeby dać 1. No dobra 2, za muzykę z lat szkolnych, do której mam sentyment i za Chazza Palminteriego, który w tym filmie był przysłowiową perłą rzuconą przed wieprze. Dziwi mnie, że nie został wymieniony w czołówce. Chociaż z drugiej strony... może nie chciał swoim nazwiskiem firmować takiego gniota. Kilka lat temu oglądałem w sieci skecz, w którym oprócz filmowych braci wystąpił Jim Carrey. Wszyscy trzej ruszali w bok głowami w rytm piosenki ”What is love” Haddaway’a. Sam skecz był śmieszny, film jako całokształt, jak dla mnie niejadalny.
PS: Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni moją wypowiedzią.

galladorn

proponuje zapoznac sie ze znaczeniem sformułowania "perły przed wieprze".

piot1_86

aha sorry, nie doczytalem, ze chodzi Ci o chazza;]

ocenił(a) film na 2
piot1_86

W porządku. Staram się używać tego typu sformułowań ze zrozumieniem:).

galladorn

To jest komedia a nie film psychologiczny czy jakas biografia, rozprawiles sie z nim jakby nie wiadomo co to byl za obraz, jak dla mnie swietna komedia z duza dawka "dobrego" humoru nie to co badziewia dzisiaj. Troche dystansu, to nie kolejna ekranizacji Titanica

ocenił(a) film na 10
viciu_080

zgadzam się. świetna komedia no i ta muzyka.

ocenił(a) film na 2
bucek007

Muzyka (Haddaway - Wahat Is Love) to jedyna rzecz, która w tym filmie mi się podobała. Z sentymentu, ponieważ słuchałem tego na przełomie mojej podstawówki i ogólniaka.

ocenił(a) film na 2
viciu_080

Może pojechałem zbyt ostro ale ta komedia w moim odczuciu była kompletnie nieśmieszna. Wolę zdecydowanie inny rodzaj humoru. A jeśli chodzi o "Titanica" to również nie jestem jego fanem. Postrzegam go jako film poniżej oczekiwań i uważam za jeden z najgorszych spośród nagrodzonych Oscarem za najlepszy film. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones