PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733}

Odlotowy duet

A Night at the Roxbury
6,9 15 226
ocen
6,9 10 1 15226
6,2 4
oceny krytyków
Odlotowy duet
powrót do forum filmu Odlotowy duet

pytanie

użytkownik usunięty

czy to http://www.youtube.com/watch?v=SpwK3vFGJp0 ma jakiś związek z filmem, a jeśli tak to gdzie w filmie jest jim

o ile sie nie myle powyzszy klip zostal nakrecony na potrzeby programu saturday nigt live a film mozliwe ze powstal na bazie popularnosci.

No tak też zawsze się nad tym zastanawiałam. Ten 4 minutowy filmik na you tube jest śmieszniejszy niż cały film. Niestety.
Gdyby Jim z nimi zagrał - byłyby jaja. "Odlotowy duet" ode mnie dostaje 6/10. Bo jest niezła komedią, głównie przez muzykę. Dziś już na miarę kultowej muzyki "imprezowej".

ocenił(a) film na 7
EM_DE_KE_AS

Ale jakby w tym duecie zamiast tego wyzszego wystąpił Jim Carrey to by byla naprawde jedna wielka pompa, tak tez spoko ale Jim na tym filmiku pokazal ze lepiej by zagrał chocby te sceny tanczenia;D

ocenił(a) film na 6
EM_DE_KE_AS

Muzyka zawsze zwracala moja uwage w tym filmie kilka razy lecial juz w tv i zawsze sie na nim zatrzymywalem biegajac po kanalach z powodu lecacej w filmie muzyczki:)

ocenił(a) film na 10
lukaaaasz1984_2

ja obejrzałem film po filmiku i powiem tak, i to ma swoją wartość i to, a dla waszej wiadomości, ten wysoki... to jeden z najlepszych komików świata obok jacka blacka np.

ocenił(a) film na 6
scottpilgrim

Fakt Ferrell jest genialny, większość jego filmów po prostu (albo raczej postaci) miażdży, zawsze dobrze grał, czy to lamowatego policjanta, walniętego rajdowca, czy łyżwiarza, nigdy nie widziałem powodów żeby narzekać. Dobrze, że to on zagrał tą rolę, a nie J.Carrey jak to ktoś wcześniej zaproponował. Carrey bardziej się w komediach nadaje do energicznych ról, a nie do zamulających kolesi.

Ten filmik jest nieśmiertelny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones