Brutti, sporchi e cattivi

1 godz. 55 min.
7,5 3 013
ocen
7,5 10 3013
4 103
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":2}
{"type":"film","id":35279,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Brutti%2C+sporchi+e+cattivi-1976-35279/tv","text":"W TV"}]}

"Typowa liczna włoska familia" żyjąca w slumsach na obrzeżu dużego miasta. Tatuś i jego odszkodowanie za utracone oko jest tematem wiodącym w tej opowieści. W której normą jest kazirodztwo wielopokoleniowe, pedofilia, homoseksualizm i brak jakichkolwiek hamulców moralnych tak w relacjach wewnątrzrodzinnych jak i wobec otoczenia. Opowieść o wszelakich ludzkich wynaturzeniach i bezwzględności biedy.

Narzes
opis użytkownika

Opowieść traktuje o typowej wielopokoleniowej włoskiej rodzinie, zamieszkującej rozpadający się barak w slumsach na obrzeżach "Wiecznego miasta". Głównym "bohaterem" jest Giacinto Mazzatella (Nino Manfredi), głowa owej włoskiej rodzinki ma obsesje na punkcie pieniędzy, które otrzymał jako odszkodowanie za uraz oka. Od teraz, jego egzystencja skupia się na ukrywaniu dobytku przed chciwą rodziną, która nie zawaha się użyć wszelkich środków dla zawłaszczenia owej fortuny.

monterro7
opis użytkownika