PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541210}

Odrobina nieba

A Little Bit of Heaven
7,0 46 666
ocen
7,0 10 1 46666
Odrobina nieba
powrót do forum filmu Odrobina nieba

Super

ocenił(a) film na 9

Wlasnie jestem po obejrzeniu tego filmu naprawde polecam mozna sie i posmiac i
poplakac :):) Jak dla mnie 9/10 ;)

Gabriela_Sabatini_2

Ciekawe kiedy będzie w Polsce? Chętnie bym go obejrzała....... ale jak znam życie to trzeba będzie poczekać.
My pewnie jak zwykle 100 lat za murzynami........... eh.........

Gabriela_Sabatini_2

gdzie go widziałaś ?

ocenił(a) film na 9
Gabriela_Sabatini_2

Zgadzam się w 100% :)
Ostatnio tak właśnie myślałam, że obejrzałabym jakiś taki film, na którym bym mogła popłakać... Na nic nie mogłam trafić (ogólnie bardzo rzadko płaczę nafilmach, naprawdę musi mnie poruszyć, żeby wywołać takie emocje...).
Wczoraj byłam w kinie, już od połowy filmu słyszałam szlochy i pociąganie nosem wśród ludzi na sali (zapewne same dziewczyny;p) :) Ale myślę sobie... "czemu wszyscy płaczą? OK, smutny jest, ale nie aż tak ;p" Ale pod koniec mi samej napłynęły do oczu łzy... raz... drugi, a na końcówce już nie mogłam... ;( A jak wyszłam z kina to pół drogi szłam i płakałam... :D
Jak założycielka tematu napisała, wiele razy się rozśmieszyłam na filmie, ale i smutne wątki też są, do tego Stanley był świetny :D No i Kate i Gael... :D Jak zobaczyłam w obsadzie ICH razem to aż nie mogłam :D

anulka88

film świetny .właśnie obejrzałam go po raz drugi, a ryczałam jeszcze bardziej niż za pierwszym razem. Warto go obejrzeć. A do tego uwielbiam kate hudson. :)))

ocenił(a) film na 9
hadilo

Ja pewnie też nie raz jeszcze obejrzę :D
Ja Kate i Gaela, więc dla mnie podwójna przyjemność, oboje na ekranie :D

anulka88

W lipcu będziesz miała okazję obejrzeć w domu. Podobno ma lecieć w eNce vod. Ja zaczekam i obejrzę z dziewczyną w domu.

ocenił(a) film na 9
fation

Już posiadam film a po drugie i tak bym nie obejrzała, bo nie mam tego... ;/ ;p

anulka88

Ja mam, bardzo fajna opcja, włączasz filmy kiedy i jaki chcesz. Możesz też nagrywać, cofać filmy, niezła sprawa

ocenił(a) film na 9
Gabriela_Sabatini_2

Mnie również film urzekł, jest pełen najrozmaitszych emocji :) Bardzo dobra gra aktorska, sprawia że nie można oderwać się od ekranu.. Ogólnie lubię tego typu filmy, wiedziałam, że będzie dobry i nie zawiodłam się! Polecam 9/10

ocenił(a) film na 9
docia160

Jedna z lepszych perełek filmowych. :) Film zagadka, bo patrząc na tytuł myślisz, "ok, kolejna komedia romantyczna", a tak naprawdę to bomba emocjonalna. Ale wspaniała! Jak by nie było, nam, kobietom, czasami bardzo potrzebna. :):):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones