PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246565}

Odważna

The Brave One
7,0 26 505
ocen
7,0 10 1 26505
6,2 6
ocen krytyków
Odważna
powrót do forum filmu Odważna

Odważna 1/10 Jeden punkt za na prawdę dobre zdjęcia, niestety cała historia nudna i totalnie abstrakcyjna... a zakończenie wzbudziło śmiech na sali... taki to był film...

ViceHrabia

nie no moze nie az tak szmirowato to wyszlo ale sie zgodze ze nudny:P

ocenił(a) film na 9
nexus_3

A ja uważam, że macie kiepski gust. Film jest świetny, Jodie miała wiele okazji aby popisać się warsztatem aktorskim. Moim zdaniem tutaj zagrała lepiej niż Clarice Starling. Bardzo polecam ten film

ViceHrabia

Ile dasz Bloodrayne, skoro Brave dajesz 1? Zastanów się czasem co pisze, bo taka żałosna prowokacja świadczy tylko o twoim poziomie, który widać, że nie jest za wysokich lotów.

użytkownik usunięty
ViceHrabia

co to za kategoria: nudny, w odniesieniu do dramatu i thrillera? To nie jest sensacja z efektami specjalnymi. Oglądnij sobie gwiezdne wojny, zaciekawią Cię!

ocenił(a) film na 5

Bitter nie presadzaj. Film nie był zbyt udany, a Jodie nie zagrala na miare swojego talentu.
Film to tylko przecietna kopia Zyczenia smierci. Obejrzyj i obacz sam. Inna sprawa, ze nie nalezy mu wystaiwac noty 1/10. To już przesada.

ocenił(a) film na 9
ViceHrabia

Nie wiem co powiedzieć o tym co napisałeś. Przez osoby takie jak ty filmy pokroju Bloodrayne czy Boogeyman 2 mają takie wysokie oceny, a dobremu filmowi takiemu jak ten dajesz 1. Zastanów się bo przez takie oceny jak ty oceny na filmwebie nie oddają wartości filmu.

YUGIN

Zgodzę się z Tobą. Film obejrzałem dzisiaj i generalnie podobał mi się. Dobra gra aktorska Jodie i nie tylko... Moja ocena to 9/10:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones